0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (5,389 puan) tarafından
13 aylık sıkılıyor illa dkatını çekecek bir şey veryrıum oda hemen sıkılıyor fırlatıyor nezamana kadr koydunuz elim ayağım oldu mama sandalyesi vala nezmana kadr kullqnırım acaba 

18 Cevaplar

0 oy
(285 puan) tarafından

Walla aynen benimde elim ayağım kızım 29 aylık hala oturtuyorum canım ama 1 aydır hemen kendi cikiyo atliyo :)

(5,389 puan) tarafından
Oo kız yüksek değilmi
(285 puan) tarafından
Ikea nin antilop sandalyesi canım :)
(5,389 puan) tarafından
Benm kide akel bi kadın vermşti emnyet kemeri yok ama
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Valla 29 aylik hala yemek yerken oturuyor kendi istiyor canim:)
(5,389 puan) tarafından
Ben korkuyorum düşmesin falan
(7,412 puan) tarafından
Canim benimki su ayrılıp masa sandalye olandan.   Altını çıkarıyorum  düşme riski hic yok
0 oy
(12,861 puan) tarafından
31 aydır kullanıyorum ben kilitli poşetlere su koy içine de bı kaç obje mercimek bile olabilir bunlar oyalar
(5,389 puan) tarafından
Kız daninoyu bile açtı onumu açamicak incecik bişey dişiyle bi çektimi tamamdır :)
(12,861 puan) tarafından
Seninki baya fena o zaman :)
(5,389 puan) tarafından
Hiç sorma yürümemesine rağmen çekmecelri karşrtyro buzdolabına bı poşete anason ve rezene otu koymuşum ağzda sıkı sıkı bağlı elini attı aldı kaşla goz arası açmış poşeti yerlere dökmüş temzlyene kadr cnm çıktı çekmecede şeker tuz hepsini karşık dökmüş :) :)
(12,861 puan) tarafından
Ayyy çok fena yaa yürüyünce yandın :)
(5,389 puan) tarafından
He vala Allah yardım etsin :)
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Oğlumda sıkıldı istemedi 1 yaştan sonra bende oturtuyorum yanıma artık 
(5,389 puan) tarafından
Mecbur koyıyırm koymasam sofrayı bile kuramıyırum yemek yememize izin vermiyor tabakları devryo sıcak yemek sonuçta bende korkuyorum mama sandalyesi iyi oldu vala
(14,035 puan) tarafından
Daha sonra o mama sandalyesinden kalkmaya çalışıyorlar ben o yüzden mecbur kaldırdım onu
0 oy
(119 puan) tarafından
3 yaşını geçti hala yemegini orda yer büyük rahatlık bnce
(5,389 puan) tarafından
He vala bnada bi kadın göndermişti saolsun şuan anlamıyor yemek kendisi yıyemıyor ben yedryorum eline veryorum tabakla onune koyunca uçuruyor atyor:)
(119 puan) tarafından
valla benimki evde kaçıyor :) kaçmasın diye oturtuyorum ama gerçekten iyiki var :)
0 oy
tarafından
15 aylık onda yiyor yemegini
(5,389 puan) tarafından
Cnm yemeğini kendısı mi yıyor ben yedryorum vala 13 aylık
tarafından
Bazı yemekleri önüne koyuyorum bazılarını ben yediriyorum
(5,389 puan) tarafından
Bnm kızım tabağı alır fırlatır
0 oy
(25,224 puan) tarafından
17 aylık hala koyuyorum seviyo benimki 
(5,389 puan) tarafından
Fazla gırmek istemıyor vala ama mecbur önune bşyeler koyıurum salata falan eline veryrıum fırlatyor oda
(25,224 puan) tarafından
Benimki özellikle gidip ıh ıh yapıyo oturt demek istiyo oturtuyorum camdan bakıyo :D kimi çocuk sevmez
(5,389 puan) tarafından
Evet vala bnm kızımda bağruro aaaa ıhıeeeh dye bağryor gofret falan eline verınce susuyor bnnde yemek yapar çay saatinde falan koyarım
0 oy
tarafından

Hiçbirini koymadım ben 3 üde yerde yedi gerek duymadım 

(5,389 puan) tarafından
Ayy çok zor sankı sofrayı çekiyor snçta sıcak yemek kaplarda elini sokuyor çok harekt li kızım vala
0 oy
(4,698 puan) tarafından
17 aylık oğlum çok şükür ki almışım yemek vakti gelince tutuyor hemen mama sandalyesini kaşığı yoksa elini bile sürmüyor yemeğe 8 aylıktan beri kullanıyorum 
(5,389 puan) tarafından
Vala bna da yardımdan bı kadın gondermşti saolsın 8 aylık en zateb kızm otrmaya başladı bir ay snra mama sandalyesi geldi çok mutlu oldum vala:) baya yarıyor
0 oy
(868 puan) tarafından
22 aylik hâlâ koyuyorum ama surekli ayaga kalkiyor çok yoruyor
(5,389 puan) tarafından
Benm kızım daha yürüyemiyor bnde korkuyorum açıkçası
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Hiç koymadm canım ben 
(5,389 puan) tarafından
Vala baya yarıyor ya çay içerken yemek yerken
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Benimki de 13 aylık artık koyamıyorum kilidi çözüyor ayağa kalkıyor bir gün arkamı bi döndüm ayağa kalkmış kucağıma atlamaya çalışıyordu zor yakaladım 
(5,389 puan) tarafından
Bnm kız daha yürümüyor bna yardımda gelmşti mama sandalyesi emnyet kilidi yoktu ama hiç bşey olmadı düşmesinden korkuyorum bqzen ama oyoe ayağa falan kalkma olmuyrı
0 oy
(1,253 puan) tarafından
2bucuk yaşında birakti.ikiside . Masaya oturmaya başladı ben zorladim mama.sandalyesine otursun diye çünkü rahat oluyor 
(5,389 puan) tarafından
Vala bnde brwz büyüsn sandalye alştrcam
0 oy
(9,626 puan) tarafından
17 buçuk aylik oldu ve zabdetmekte zorlanıyorum..yemek yedirirken sandalye tepesinde kafa üstü duruyo yada içinden fırlayıp çıkıyo 
(5,389 puan) tarafından
Bnm kız daha yürümüyor vala
(9,626 puan) tarafından
Hic dert etme ☺☺ çünkü yürüme zamanlari daha zormuş ben onu anladım ☺☺
(5,389 puan) tarafından
Herkes oyle dyor vlaa mesela tutunuyor bir kaç adım atyro çekmecekri dolapları oyle bi karştryro çekmecede şekeri tuzu hep dökmüş :)
(9,626 puan) tarafından
Bizimki de tam bi toz şeker hastası bulduğu yerde hem döker hemde avucuna yapışanlari yalar:)) bigun bi baktım saçlarından ayaklarına kadar toz şekere bulanmış oturmuş bi güzel kolunu bacağını yaliyo☺☺☺  ben mutfak cekmecelerine bide ünitedeki dolaplara güvenlik kilidi aldım alamayınca umudunu kaybetti artık ugramiyo oralara ama bu sefer de gümüşlüğe kafayı taktı gidip ordaki yemek takımımı tek tek mutfağa taşıyo :))
0 oy
tarafından
17 aylık kızım hala oturuyor daha da oturur bence 
(5,389 puan) tarafından
Bncede :)
0 oy
(48,713 puan) tarafından
kalkmaya başladığında kaldirdik biz. eltimin çocuklar oturuyo. 
(5,389 puan) tarafından
Vala kalkmaya çalştgnda bnde kadr cam ama ayakları havada yanı yere deymiyorr
(48,713 puan) tarafından
ela oturur hic kalkmaya calismazdi baktim ayaga kalkmaya çalışıyor topladim kaldirdim kurt kayniyo zaten ☺️
0 oy
(4,336 puan) tarafından
Suan 16 aylık hiç oturmadi evde süs eşyası gibi duruyor;))
(5,389 puan) tarafından
Bazı bebekler otrmuyır aynen
0 oy
(905 puan) tarafından
17 aylık filandı bıraktım canım.simdi 20 aylık sofra sererim yemek saatinde oturur beraber yeriz.mama sandalyesini söktüm masa sandalye oldu.ara öğünlerini sandalyesinde oturup masasında yer 
(5,389 puan) tarafından
Kızım sofrayı darma duman edyor :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
0 oy
9 cevap 133 göst.
21 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 360 göst.
31 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lelsie baya (702 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,180 cevap

34,941 kullanıcı

...