0 oy
935 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Kizlar selam.Sizce tum erkekler mi aldatiyor karisini. Bide hamilelikte boyle dusunceler her kesdemi oluyo yoksa bi tek ben mi aldatildigimi dusunuyom.Son bir haftadir beni aldatdigini dusunuyorum surekli uykularimda bile baskasiyla birlikte oldugunu goruyom kendisine supelendiyimi soyledim yemin etti dogmamis bebelkerimizin uzerine ben sizden baskasini istemiyom diye amma nedense yine de supe ediyom bilmiyorum neden durduk yere boyle oldum her seyini soyluyo bana nereye gitti nerden geldi ne yapdi hatta supe etdiyimi hiss etdigi an goruntulu aradi bak isdeyim aklina kotu biseyler getirme ben sana yalan soylemem ben sizi cok seviyom baskasini istemiyom falan diyo amma hala icimdeki supe gecmiyo dedilerki her hamilelikte boyle krizler oluyo gecicek sabr et biraz.sizlerde de mi boyle oluyo?

36 Cevaplar

0 oy
(120,030 puan) tarafından
hayir aldatmayan gercekten karisina bagli olanlar var❣
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Hayır bence herkes bir değil öyle olsa ohooo

0 oy
(7,096 puan) tarafından
Hamilelik hormonlari kuzum şeytan vesvese veriyor sana bol bol oku sesli aç youtubeden evinde dinle kurani kerim bu geçici bir süreç 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bütün erkekler aldatmaz ama akıllarında da geçmiyor anlamına gelmez bu  fitratlari gereği isterler yani .hamilelik hormonlarida seni bu düşüncelere sevk edebilir eşine inan adam doğruyu söylüyormuş eşeğin aklına karpuz kabuğunu getirme boş yere;)).bende ilgi eksikliğinden adamı görünce ağlıyordum artık evde durmuyor bizimle ilgi az die eğ dedi artık sen bir digurcan biz dokuz dogurcaz dedi napiyim insanın elinde olmayan şeyler olabiliyor 
0 oy
tarafından
Daha neler ya 

Tabikide hayır

Senin şuanda hormonlar tavan yapmış cnm bide burdaki postlardan etkilenmissin anlaşılan 

Adamın aklında yoksada aklına sokma
(77 puan) tarafından
Kendiside soyluyor zaten bana diyo ki benim hayallerim var ne kizi ne baskasi.Baskasina zaman harcamaktansa iyi biseyler yaparim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Adam olan aldatmaz doyumsuz karakterden yoksun cahil ******** olan aldatır 
0 oy
(231 puan) tarafından
Hanımefendi size naçizane tavsiyem hamileliğinizin kalan kısmında ve lohusalık döneminizde burada yazılanları okumamanız. Hormonları normal seviyede olan insanı bile paranoyak yapmaya yetecek şeyler yazılıyor her dakika. Ki siz şu an hormonal olarak çok karışıksınız zaten. 

Yorumlara bakmak bile söylediğimde ne kadar haklı olduğumu anlamama yetiyor. Her erkek aldatır, hepsinin içinde vardır falan. Saçmalık. Erkeklerden bu kadar nefret ediyorsanız evlenmeyin hanımlar. Kendi hayatınızı ve saçma düşüncelerinizi herkesin doğrusu gibi yazıp durmayın şu sitede. Eşini seven, saygı duyan, ve en başta Allah'tan korktuğu için yuvasına sahip çıkan erkekler dolu. Kötü örnek doğru örnek değildir hiçbir zaman.

Eşinizi de kırmayın kendinizi de üzmeyin, sağlıkla anne olmanızı dilerim. 
(77 puan) tarafından
Cok twk ederim soylediyiniz her kelime icin
0 oy
tarafından
Canım nasıl ki her kadın oynak değildir her adam da ******** değildir burda ki postlardan lütfen etkilenme derim
0 oy
tarafından
Evet belki size saçma gelebilir belki yok artık diyeceksiniz ama benim kocam asla yapmaz. 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Erkekleri bilmem de adam olanlar yapmaz ya. 
0 oy
(15 puan) tarafından
Tabiki hayır ya
0 oy
tarafından

Çok şükür benim eşim öyle birisi değil. Zaten öyle bir karekterde olsa eşim olmazdı eski eşim olurdu ;)

0 oy
(7,255 puan) tarafından
Benim koca yanımda fosur fosur uyuyor onun günahı ne şimdi (≧▽≦)  her erkek aldatır diye genelleme yapmak bana haksızlık gibi geliyor
0 oy
(606 puan) tarafından
Ben 4 yıldır evliyim ve ilk günden beri eşimin beni aldatmadıgı kişi kalmadı. Artık ilgisizlik ten sevgisizlikten biktim ama yapacak bişi yok. Bende onu aldattım oldu bitti.... Ama sen msj falan görmediysen yapmıyordur emin ol... Çünkü ben zaman elime alsam hep farklı isimlerle gördüm
(77 puan) tarafından
Oha sen kocanimi aldatdin. Cok ozur dilerim amma sormadan duramicam peki neden ayrilmadin? Niye sustun neden onun gibi oldun
(77 puan) tarafından
Yok ne yalan soyliyeyim ben hic bisey gormedim sahiti olmadim sadece supe ettim hepde supelerim bosa cikti
(606 puan) tarafından
Ewet en yakın arkadaşıyla ama hiç pişman değilim iyi biri o
(606 puan) tarafından
Görmediysen boşa şüphe etme cnm
(77 puan) tarafından
Bilemedim ki şimdi .Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,101 puan) tarafından

Bacı bende de oldu 2 hamileliğimde de hatta bi kersinde oyle etkilenmiştim ki uyuyan adamı yumruklamıştım kafayı yedin sen iyice dediydi ay gözümün önune geldide yumruklama gülme krizine girdim şimdi :D

(77 puan) tarafından
Bende bunu anlamaya calisiyorum seviyosun evleniyosun evinin kadini yapiyosun peki sonra niye aldatiyosun anlamiyorum.amma iyice dovmussun ben de gozumun onunde canlandirdim gulme krizine girdim suan. Amma ben kocama soyledim beni aldatirsan yada aklindan gecirirsen seni sakat yaparim sonra birakib giderim.
(1,101 puan) tarafından
Çoğu kadında oluyo hamilelikte görümcemdede oldu adamı bıraktı geldi rüyamda sen beni aldattın diye adamcagız neler yaptı eve dönsün diye zar zor ikna ettide götürdü bazılarında lohusalıkta da oluyomus
(77 puan) tarafından
Adamcagiza yazik olmus. Yazik ya bu erkeklere incitmiyelim onlari
(1,101 puan) tarafından
Bazen hakediyolar ama cok sinir bozucu oluyolar
(77 puan) tarafından
Ya amma insan bi yandan kiyamiyo ki. Ben ***** ***** kiskaniyorum sonra kendisi bana gun icinde yapdigi her seyi detaylica anlatiyor gosteriyor sonrada bana kusuyor neden bana hic inanmiyosun diyor bende agliyom o da bana kiyamiyor barisiyoz amma yarin ayni sey kendime engel olamiyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 678 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,238 göst.
4 Haziran 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 448 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ozgul406 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 927 göst.