0 oy
1,240 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar Bir kere burada paylaşmıştım zaten yani yazılarımda yanlışlık olursa da kusura bakmayın ben yazmıyorum söylüyorum telefon yazıyor birkaç ay önce dükkana gittim eşimin dükkanı ters içi işte Deniz elbiseleri falan dikiyor bir tane müşteri gelmişti bayandı kahve falan içmişti de böyle bayağı böyle konuşuyorlar falan neyse üstüne durmadım olur dedim belki iş getirmiş bu kadın sürekli iş getirip götürüyor eşimin telefonuna gizlice iki gündür bakıyorum kadın böyle günaydınlar mesajları atıyor biraz önce de aynen öyle şeye baktım telefonuna baktım yine aynı böyle Instagram'da birbirlerine komik videolar atmışlar eşim ona böyle bir şeyler atmış gülücük atmış kalp atmış siz olsanız ne anlarsınız. Kadın hergun dükkana geliyor ben eskiden  nezamn dükkana gelcem diyordum eşim gelin oğlumla giyorduk şimdi söyledim yarın gelcez direk hayır gelmedin dedin şimdi telefona baakiyrum yarın beni durakta al demiş ne olur bişey dedin deli Olcam ama yarın ne olsa dükkana gitcemmm... Çok samimi geldi 

27 Cevaplar

+16 oy
(120,057 puan) tarafından
gecmis olsun  cocugum var ajlem arkamda degil gidecek yerim yok param yok vs vs gibi seyler yazicaksan hic bu isi kurcalama birak ne b ok yerlerse yesinler 
(10,768 puan) tarafından
Ay içimden geçenler
-Reklam-
+6 oy
(108 puan) tarafından
Üzmek istemem ama herşey ortada gibi Biz ne desek gaz vermiş oluruz canım 
+5 oy
(3,911 puan) tarafından
Kocan kalp atmış kadın dükkânı mesken etmiş senin gitmene karşı çıkıyor ne diyelim canım sence 
+4 oy
(15,810 puan) tarafından
Baya ilerletmis bunlar işleri. Yüzde 1 lik bile şüphe yok bence. 
+2 oy
(343 puan) tarafından
Acı ama  gerçek malsef 
+1 oy
(509 puan) tarafından
Valla kadınlardan bir şey kaçmaz eğer hissediyorsan vardır bişey yani gereksiz samimiyet Günaydın filan saçma yani ne gerek var 
(163 puan) tarafından
Aynen kadin durduk yere isgillenmez
+1 oy
(163 puan) tarafından
Bu işte bi hinlik oladabilir olmayadabilir. Örneğin, benim Eşimin de samimi bir kız arkadaşı var bende tanıyorum. Onunla msjlaşır konusur şakalaşır ben ikisinide bildiğim için sorun etmiyorum etmem de. . Ama bu olay senin içine sinmiyorsa üstüne git bakalım ne çıkacak 
(427 puan) tarafından
.onun günahından banane evt yaptı ama ben çocuklarım.icin burdayım gitcekmyerim yok gunshami giriyorum çocuklarımı bırakmadım dye gidip erkek arkadaşmi tutsaydim napsaydim  kuranı Kerim'de bile geçiyor haram olduğu benim durumla seninkinim ne ilgisi var.ikincisi insanların acıları üzerinden konuşmak kolay birgun o yoldan geçersen anlarsin çaresizlik neymiş gorursun bacım.
(427 puan) tarafından
İyide yorumu ben sana yspmadimki senin kaç hesabın var
(163 puan) tarafından
Nidamsenam, Yorumu anladığım kadarı ile bana yaptınız. Arkadaşlık kurmanın ne gibi günahı olabilir.? Arkadaşlıktan anladığınız nedir acaba?
(692 puan) tarafından
Benim bir tek hesabım var o da bu kullandığım hesabım. Lafın bize . Çünkü ben de xbiranne gibi düşünüyorum. Sen bize geniş diyemezsin. Sen nasıl seni aldatan bir adam ile hâlâ miden alıp beraber olup buna genişlik demiyorsan , bize de diyemezsin. Kimsenin sorunlarını yüzüne vurmak istemem ama bir şey söylüyorsaniz önce kendinize bakacaksiniz, sonra milleti elestireceksiniz. Daha fazla muhatap olmak istemiyorum.  Mutlu günleriniz olsun.
(163 puan) tarafından
Hayır benim anlamadığım bu şahsın arkadaşlık kavramından anladığı ne acaba? Düşüncesinde hayalinde nasıl l bi arkadaşlık kavramı var da erkek kız arkadaş olunca biz geniş oluyoruz?
+1 oy
(692 puan) tarafından
Aldatıyor ****. Resmen flörtlesiyor kadınla. 
+1 oy
(8,552 puan) tarafından
Aldatıyor maalesef sana vermediği ilgiyi baskasına verıyor gibi. Baskasına kalpde reelste atamaz.
+1 oy
(5,461 puan) tarafından
Gitme dyorsa git kadın ordami değilmi hiç ona deme geliyorum dye erkekleri boş bırakmamak gerekir valah kalp falan komik videolar atmışsa samimi insanın güvendiği dağlara bile kar yağar 
+1 oy
(7,973 puan) tarafından
Bu kadarıda fazla, ben gelemem böyle şeylere sende nasıl sabrettin şaşırdım doğrusu. 
+1 oy
(1,154 puan) tarafından
Senin yerinde olsam çocuğumu bir tanıdığıma bırakır (yakın) gider dükkana izlerdim yada biriyle anlaşır eşinin tanımadığı bir arkadaşın olabilir dükkana yollar izlemesini söylerdim. Fotograflarınıda videolarınıda çektimi tamam 
+1 oy
(142 puan) tarafından
Sakin kalmaya calış önce seni aldatıyorsa delil topla ekran resmi al görüntü felan .yazısma sonrada gerekeni yap .bu bnm fikrim yinede sen bilirsin olurda seni bırakır kadına giderse en azından mahkemede bir delilin olur 
0 oy
(6,374 puan) tarafından
Sen bunca şeyi nası içinde tutuyosun adama hesap sormuyorsun peygamber sabrı var vallahi sende. Daha ilk içine kuşku düştüğü tepkini koyacaktın neden sustun ki
0 oy
(48 puan) tarafından
Yani üzüldüm biraz ortada herşey gibi görünüyor sen sessiz takibe al yarın git bence
0 oy
(86 puan) tarafından
Zaten bir cok kişi yazmış aldatiyor diye de yani kabul edilebilir bisey değil aldatmiyo olsa bile bi kızla komik video paylaşımı yapması bile beni sinirlendirir ki bırak kalp atmayı hani video atması bile şüpheli benim de burnuma pis kokular geliyor o ayrı sen asıl bundan sonra ne yapmak istersin ona karar ver mesela gittin gördün öğrendin aldatiyo eğer boşanmaksa niyetin delil toplayamaya bak video çek mesajları ss al ki mahkeme aleyhine olsun ama ben bırakamam diyosan yuz göz olma kurcalama 
0 oy
(1,360 puan) tarafından
Sana guzel bir baskin yapmak yakışır. Siddete karşıyım ama evli oldugu bile bile yanasan o kadinin bir sacindan tutmak gerekir, esinin yuzune bir tukurmek gerekir. Esanf icinde bir rezil olsunlar
0 oy
(1,727 puan) tarafından
Kalp atmış daha ne kadar belli edecek .aldatiliyorsun evet
0 oy
(10,768 puan) tarafından
Sence? Deli olma  hesap sor.
0 oy
(1,207 puan) tarafından

Görünen köy kılavuz istemez bacı sanki üzgünüm :unsure:

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 678 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 448 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ozgul406 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 314 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 320 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nehirybahar_6.Yakki (11 puan) tarafından soruldu

384,928 soru

11,513,139 cevap

35,174 kullanıcı

...