0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Bu Muammer oğluna neden bukadar acimasiz kötü davraniyo diziyi izlemeye yeni başladım neden yaranamiyo bu çocuk catliyorum meraktan 

3 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
adam akıllı işi gücü yok diye öbürlerinin babası da öyle bende ilk bölüm ilk sezon baya izledim ondan sonra bıraktım bı ara kuzum eski bölümlere bı bak istersen
(1,037 puan) tarafından
İzliycem canm canm çok sevdim diziyi bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç tane çocuk kaybetmişler veyselden önce Veysel doğunca nasıl olsa olecek diyerek hiç kucağına almamış yüzüne bakmamış yani adamda seversem kaybederim korkusu var 
tarafından
Zaten anlatmak istenen bu canım senaryoda :)
(1,037 puan) tarafından
Ya mu mantık yürütme mi yoksa öyle mi oldu dizide kuzm
tarafından
Bölümün birinde Veysel soruyor Babasına sen beni neden sevmiyosun diye orda anlatıyor Muammer canım
tarafından
yüksek ihtimal dizide de öyle şu an açıklama bana mantıklı geldi ben ilk sezonu izlemedim bu sezon izliyorum daha
(1,037 puan) tarafından
Anladım kuzu çok teşekkür ederim valla catliyorum kac bölümdür
0 oy
tarafından
Eşim anlattı ben izlemiyorum da pek doktor bunların oğlu galiba dedi tamda babası veysele bağırdığı kısmı izledim bu veysel bunların değil bak çıkar yakında dedim benim içime öyle doğdu bakalım :) 
tarafından
Veyselden önce çok çocuk kaybettikleri için veysel doğunca bunu da kaybederiz diye sevmedi yıllarca hep mesafeli oldu sert oldu tersledi azarladı falan..mesleği yok elinde diye küçük düşürüyor her yerde..doktor da oğulları çıkacak zaten öldü biliyorlarmış..önceki bölümlerde kaza yapmıştı babası arabasını yaptı kaportacı oldupu için ama babası evde misafir var niye geç geldin diye azarladı bağırdı falan..veysel de arabayı gösterdi ama adam yine terslendi..veysel de karısıyla evi terk etti
(1,037 puan) tarafından
Anladım kuzucum çok mantikliymis çünkü Muammer çok seviyo oğlunu belli ama.meden böyle davraniyo diye merak ettim hatta acaba dedim onlbur oğlanı Veysel yuxnden falan mı oldu diye suçluyo diye aklıma geldi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 197 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nagi-55 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
23 Ocak 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Sevgim04 (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 84 göst.