0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar afedersiniz ama kabız oluyorum çok sık 2 haftadır 2.3 günde bir tuvalete çıkıyorum doktor kabızlık için krem şurup ve fitil verdi ama kullanmadım hiç zorlanmadan dolayı makat kanamam oluyor neden böyle olur zararı var mı bu durumun nolur yardımcı olun 

2 Cevaplar

0 oy
(2,363 puan) tarafından
Basurun cikar cok dikkat et hamileliktede kabizliga cok diklat etki dogum zamani tetiklemesin bol bol kayisi ye sivi seyler tüket 
tarafından
Şekerim yüksek çıktığı için kuru meyve yiyemiyorum canım yoksa kuru kayısı aşırı iyi geliyordu bana :(normal mi bu durum bebeğe zararı olur mu
(2,363 puan) tarafından
Kabizlik bebege zarari olmaz canim ama bol.bol su ic o zaman inanki bende hamileligimde cok kabiz olurdum sezeryan dogum yaptim beni cok etkiledi dogumdan sonra kac ayliksin bilmiyorum ama son aylar ozellikle dahada sakat kabizlik ya allah yardimcin olsun
tarafından
23 haftalık hamileyim 2 haftadır başladı ıkınma zararlı diyorlar ama yapamıyorum ki zaten mecbur ıkınma oluyor
(2,363 puan) tarafından
Corba ic bol bol yada maden suyu ic
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
3 güne bir magnesi kalsin ile çıkıyordum wc ye iki gün normale dönüyordu 3. Gün tıkanıyordum resmen aşırı normal yani
tarafından
Bir de makatta kanama oluyor canım şurup var ama zararı olur diye kullanmak istemiyorum
(13,202 puan) tarafından
Çok zorlama basur Olcan. Oturma çok geldiği zaman gidersin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
22 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

381,313 soru

11,414,954 cevap

34,964 kullanıcı

...