0 oy
187 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar bademciklerim şişmiş feci bir boğaz ağrım var ve üstelik küçük dilimde şişmiş nefes almakta iyice zorluk çekiyorum . Birşey yapıpta faydasını gören var mı yaa lütfen yazsın yoksa kafayı yicem.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben bal limon zencefil yapcam kendime yarın herşeyi yaptım taylolat içdim ağrı kesici içdim sıcak çay içiyorum zatenn boyna sıcak çorba ama yok yani bittim öksürük ciğerimi acıtıyo yarından sonra hemen acile gidecem dayanamıyorum artık ağrı sızıya öksürürüm diye aklım çıkıyor 

(45 puan) tarafından
Can evlat . Ay geçsin geçsin hastalık bizden uzak olsun ya
(65 puan) tarafından
Allah yardım etsin herkes hasta kime baksam hasta bu kış zor geçecek gibi çocuklar okuldan getiriyor malesef doğduğundan beri hasta olmayan oğlum kızım okula başladığından beri 2 defa hastalandi
tarafından
Allah razı olsun kızlar covid19 falan yanında halt etmiş valla öyle böyle bişey değil bu hastalık iştahsızlık yaptı yiyip içmiyorum 4 gündür 2 kilo gitmiş
(45 puan) tarafından
Ya benim bünyem çok zayıf aslında özellikle her sene en az iki defa bu boğaz ağrısını çekerim bu yaz aldırmayı düşünüyorum bademciklerimi
(45 puan) tarafından
Ay benimde iştahım çok kesilidi ya bu boğaz enfeksiyonu yüzünden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lütfen test yap 
(45 puan) tarafından
Covid19 testi diyorsan canım virüs vs değilim dediğim gibi bademciklerim şiştiği için böyleyim senede en az 2 defa oluyorum ve ilaçlar da pek fayda etmediği in buraya sormak istedim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 89 göst.
16 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aliikusum1 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Anonim (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
30 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asbet (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 53 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,021 soru

11,874,943 cevap

35,990 kullanıcı