0 oy
489 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Eşim dün duş aldı alırken atleti falan giyerken ters değildi .  Ben hayatta atleti o şekilde koymam . Bugün yağmura kaldı ve geldi üstünü değiştirirken atlet tersti inanamadim kafama takıldı soramadım neden atletin ters dedim bişey demedi . Bilmem dedi .

12 Cevaplar

0 oy
(2,545 puan) tarafından
Eli ile ters çıkarmasın yada uyku sersemi sabah giyerken ters giymesin.
(60 puan) tarafından
Üstünde tersti .
(2,545 puan) tarafından
Ben dikkat etmem yani atletini giyerken ne bilim dlgınlığına gelmiş olmasın
(60 puan) tarafından
Hayır cnm kesinlikle
tarafından
Hayat eşinden ibaret degil kuzum cidden artik kendine gelmelisin .Sürekli eşinden bahsediyorsun sen .Tamam anlat okuyoruz biz yardimci olmaya calisiyoruz ama bu kadari normal degil.Kendine bi hobi bi ugraş bul .Bu sekilde olmaz .
tarafından
++çok ca haklisin
-Reklam-
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah yani nasıl Bi işte çalısıyor atletini değişmesi gereken Bi durum olmustur belki 
(60 puan) tarafından
Kız. Denedim açılmıyor
tarafından
Nasıl oluyor canım hatta haberlere bile verdiler güvenli değil diye valla ben yaptım kardeşimin oluyordu baktim kendi telimden denedim bendede oldu babaminkide oldu net bir yüz ver  gözleri açık kendi telinde bir foto onun telinin üstüne ver
(60 puan) tarafından
Oluyormu
tarafından
Evt canım ki yüz tanima programı da orta güvenlik diye yazıyor yani böyle bir risk var
tarafından
Parmak izi de öyle mesela eşlerden biri uyusun diğeri parmağı üstüne uykudayken3versin hemen açılıyor
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Şüphen filan var mı daha önceden ki?
(60 puan) tarafından
Evet kuzum
(3,156 puan) tarafından
Biraz takıp et bakalım elbet bir açık daha verir elinde kanıtlı olcal şeylerın olmasını bekle ki ınkar edemesin
0 oy
tarafından
Nelere dikkat ediyoruz ya hiç bakmam böyle ayrıntılara güven probleminiz mi var
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Biz atlet karsitiyiz hic giymeyiz. Ama giyse de ters duz anlamazdim sanırım. İnşallah yapmamistir takip et cnm
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Yani normalde bende düz koyarım ama dalgınlıkla eşin giyerken ters sanıp çevirmiş olabilir mi? Böyle şeylere çok dikkat eden biri değilim normalde ama tuhaf bi durum.. 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Üstten  çıkarmıştır  ben hiç  takip  etmem  böyle  

Bence  sen güvenmiyorsun  eşine  sanrım  seni  aldattı  ve tekrar  yapmasından korkuyorsun  

Hakkında  hayırlısı 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Atlet kendi kendine ters dönmeyecegine göre bir terslik var takipte kal

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Düz giydiğine eminsen bu jste bir bit yeniği var
0 oy
tarafından
Hiç aklıma gelmezdi bu. Sen biraz daha takip et cnm  kesin emin olmadan bisey deme yoksa öyle bisey yok nerden çıkarıyorsun deyip seni suçlar 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Eğer eminsen evden çıkarken ters olmadığına suphelen bence iyice kurcula tlf nunu başka hal ve hareketlerini gozlemle hepsini biriktir sonra yüzüne vur hatta ailesine anlat

İlgili bir soru bulunamadı

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...