0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
erkende uyansa öğlen az da uyusa yok anam yok illa 1 edecek dubleks ev aldık o kadar pişmanım ki o kadar olur aşağıda salon mutfak var her oda yukarda 11 de yatırsam aşağıya inmek istiyo odasında illa oynayacak bişey buluyo aşağıda uyutsam biz oturuyoruz uyumak istemiyo napsam ben bunu erkenden uyutamıyorum bu evde 2 yaşında sıkıntı basıyo bana uyku konusunda oğlumun

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gündüz uykularını kestim 4 e girdik ona rağmen 1 oluyo bazen 2 oluyo..
(398 puan) tarafından
gündüz de uyumassa ben naparım bilmem en azından birz dinlenip iş yapıyorum o ara
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yani sizde erken yayarsaniz yatar. Her gun olmasa da genelde onla ayni saatte uyusaniz o da uyur. 
(398 puan) tarafından
sanmıyorum canım çünkü uykusu yoksa hayatta uyumuyor oyun istiyor odasında da oyuncaklar var onları istiyo hayatta uyumaz yani
(7,791 puan) tarafından
Aman benim kiz da oyke yasina gircek az kaldi dogdugundan beri gec uyur :D  heke teni dogsn donemi sabah ezani uyurdu
(398 puan) tarafından
:D büyüynce ayaklarından tutup erkenden kaldırcam bunu yapmadan ölmem inşallah :D
(7,791 puan) tarafından
Ahah yok kiz yapma yazik ama bugunleri ankatacagim bn sende oyke yap.
0 oy
(544 puan) tarafından
Uyuma saati gelince ışıkları kapat uyuyoruz artık de.Kesinlikle ışıkları açtırma ilk birkaç gün çok zorlar ama direnebilirsen alışacaktır.Ben kızı öyle alıştırdım hepimiz yatıyoruz diyip ışıkları kapattım açsa da kapatıyoruz diyip kapattım izin vermedim açmasına oyalana oyalana uyudu.Hala öyle uyutuyorum biz ayaktayken uyumaz.Bugün misafirlerim vardı öğlen uykusunu yapmak istemedi misafirler gitti ben de lavaboya gitmiştim bir geldim uzanmış gözler gidiyor dokunmadım kendi uyudu.Etrafta hareket varsa uyumuyor kısacası.27 aylık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
0 oy
4 cevap 84 göst.
27 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 313 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 021821 (1,416 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...