0 oy
947 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim gitti 3 kilo et aldi gitti onlarda 1 kilo almışlar neyse riskli gebeligim var surekli Yatiyorum o yüzden gidemedim ettim bana yollamış 1 tane kanat dalga geçer gibi doluda arttı dedi esim tek 1 tane kanat yollamis 

33 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Eşinin dusunmesi gerekirdi bunu sana ayiracakti kendi eliyle kendisi koyacaktı eti. Koymuyorsa eltine yenge surdan koy çokça da eşim yesin hamile o deseydi. Eltinin yaptığı yanlış eşinin de düşünmemesi yanlış
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kanatı ye kemiklerini geri yolla derdimde neyse. 
+1 oy
tarafından
Tek kanat yollayacaklarini  sanmıyorum ya poşete mi koymuş kız onu kimse kimseye yapmaz bilemiyorum akıl alır Gibi değil
0 oy
(374 puan) tarafından
Yani cok sacma gekdi 1 tane et nedir esin getirrymis sana 3 kilo da et aalmis
tarafından
Evet canım ya 1 tane nedir
0 oy
(629 puan) tarafından
Esin 3 kilo goturuyor oraya sana birtanecik mi yolluyor hamilesin yazik gunah esin birsey demedimi 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
O kanatlı alıp.... Tövbe estağfurullah 

Yolluyor madem adam akıllı yollasana bir tane kanat ne yada yollamasın insanların ya beyni yok yada çok degişik çalışıyor başlarının. 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ya bide hamilesin yazık günah ya eltin hadi geç onuda ya eşin benim eşim olsa bı lokma yemez ben olmadan ya.nasil boğazından gecti
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Eşine ayıp..
0 oy
tarafından
Artmamis olsa neyse de dalga geçer gibi 1 kanat saçma olmuş canım
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Hadi eltin edepsizlik yapıp yollamış eşin ne diye getiriyor. Hiç mi dememiş bu ne dalga geçer gibi diye.
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bence esinde biraz hatalı diyebilirdi yenge eşime de biraz ayıralım gelemedi deyip düşünceli davransa o elti bi tane değil 10 tane yollardi belki .  Ama eltinin de yaptığı resmen dalga geçmek olmuş 1 tane nedir ya . Ben olsam var ya önce o kocayi sonra o eltiyi yerin dibine sokarim.  Arardim eltiyi .çok yollamissin ben bu kadarini yiyemem gel sende yardım et derdim pat yüzüne kapatırdim
0 oy
tarafından

Hemen o kantla store atardım sadece ona acik yaprdim altında yazardım yazacağımı simdi burda demiyeyim ben:)

0 oy
(15,824 puan) tarafından
Hadi eltin bı tane kanat gönderdi diyelim eşin o bı kanadu alıp koşa koşa evemi gelmisss 3 kilo et alıp gitmiss karısinin olmadığı yere
0 oy
tarafından
Esin bunu görmemiş mi ?
0 oy
(425 puan) tarafından
Abartıyorsun bence bi tane kanatida kimse kimseye yollamaz ya sen sevmiyorsun kokmasın ye diye getirmiştir yada öyle bısey yok sen abartiyosun
0 oy
tarafından
Cok tuhafıma gitti inanılır gibi değil ya rezillik 
0 oy
tarafından
Eşinde suç eşin daha kendi yemeden kimse yemeğe başlamadan sana tabak yapması lazımdı. 
0 oy
tarafından
Eşinin ağzına tükür böyle eşler görünce sinirlerim oynuyor 
0 oy
(265 puan) tarafından
Yemezdim ben
0 oy
(1,862 puan) tarafından
O değil de ben çıkamazken kocam niye gidip mangal yapıyor 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 2,328 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 902 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Can__can58 (5,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 325 göst.
14 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 880 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu

378,946 soru

11,343,078 cevap

34,809 kullanıcı

...