0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Yenidoğan için neler alınmalı biberon vs doğmadan almak gerekir mi ?

3 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Ben aldim canim biberon mama nolur nolmaz diye
(34 puan) tarafından
Hmm anladım teşekkürler siz hangi biberon aldınız
(3,099 puan) tarafından
Normal wee baby biberon almistim ama suan hem emziriyorum hem mama aliyo o yuzden avent biberon siparis verdim yeni beni emmeyi birakmasin diye
(34 puan) tarafından
Bende çok araştırdım avent almayı düşünüyorum peki göğüs ucu kremi de gerekli olur mu herkeste oluyor mu acaba çatlak onu da almadım daha almali miyim sizce yoksa doğumdan sonrami almam gerekir çatlak olursa
(3,099 puan) tarafından
Bak ben onu almadim cok pismanim bebekten cikip almayada firsatim olmadi yenidogan cok emiyor benim bebegim daha 10 gunluk goguslerim yara oldu ilk gunden bence al simdiden hatta gogus ucu kalkanimi ne diyorlar alabilirsen ondan al gogsun alisana kadar yara olabilir
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Biberonu doğduktan sonra al bence canım mesela ben hiiç kullanmadım diyebilirim öylece duruyor:( hastane çıkışı zıbın bez ıslak mendil önemli olan bunlar listesi oluyor internette ordan bak bence işine yaramayacaklarin üzerini çizersin 
(34 puan) tarafından
Şu an hepsi hazır bi şampuan seti alacağım birde biberon almamıştım kararsız kaldım o yuzden sorayım dedim teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Al canım lazim olur ben aldım sütüm az geldi ekstra mamada verdim. Müslin bataniye al çok kullanışlı bebeği sararsın. Ağız mendil 10 tane al çok kullanıyorsun. Kesinlikle zıbın fazla al çok gidiyor canım
(34 puan) tarafından
Teşekkürler cevabiniz için :))
tarafından
Rica ederim :))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
31 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Derince (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 266 göst.
10 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
2 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde ...... (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.

380,769 soru

11,400,309 cevap

34,929 kullanıcı

...