+1 oy
337 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

nasil kızlar salaş ve Cool duruyor yorumlar da güzeldi bakalım gelince de beğenecek miyim?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben beğendim güzel moda zaten bunlar
tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah böyledir gelimcede beğenirim yeni kapandım sayılır hep kısaydı montlarim çok celiskide kaldım bişey bulamadım ama bu hoşuma gitti
tarafından
Boyun uzunsa çok güzel olur dert etme hayırlı olsun
tarafından
İdare eder iste ;) bakalım begenmezsem iade ederim napam
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İnşallah ağır değildir rahat olursun yığın yığın durmaz üstünde salaş deyince aklıma o geldi. Güzel ama
tarafından
İnsalalh bakalim mont bualamiyordum ne zamandır bunu beğendim gelince de böyle göründüğü gibiyse guzel
0 oy
(430 puan) tarafından
Kız bende aldım buma benze se çok kaba duruyor yaa aldıpıma pişman olmuştum ben salaş şeyleri pek sevmiyorum ben o yüzden  inşallah begenirsin cnm 
tarafından
Yaaa deme kız nerden aldın sen şişme mi yorumlari güzeldi alanlar öyle yazmış ne bilim oazsa iade ederim napam
(430 puan) tarafından
Öylediydi ama benmki kırmızı ve uzundu hiç iyi durmuyodu valla 2 3 kere giydim şimdi dolap uygulamasında duruyo satılacak
tarafından
Kız hem geri verseydin ya keşke nerden almıştın
(430 puan) tarafından
Kotondan cnm hamileydim karnımda çok büyüktü gören 4 düz var zannederdi o derece yani önü mıknatıslı düğmeleri vardı. Başka bulamamıştım mecburdum yani almaya
0 oy
(160 puan) tarafından
Güle güle giy canım nerden ve ne kadara aldın benim beğendiğim tarzda ☺️
tarafından
Sağol tatlım ay beğenen birilerinin olması hoşuma gitti;)) kuzu trendyoldan aldım 349 TL idi indirime girmis 279 TL ye aldım daha şimdi
(160 puan) tarafından
Çok hoş bence beğenmeyen beğenmesin sonuç olarak senin zevkin :))
tarafından
Aynen öyle canım bakalım bir elime geçsin de inşallah resimdeki gibidir ;)
0 oy
(163 puan) tarafından
Bence güzel ben salaş şeyler giymeye bayılıyorum bunun şişme yeleğini favoriye ekledim almak istiyorum 130 lira pauahahaha çok pahalı ya alt tarafı şişme yelek Vah önceden 100 liraya 80 liraya mont alırdık devir değişti artık hayırlı olsun güle güle giy inşallah :))
tarafından
Sağol canim aynen herşey çok pahalli ucuz seyelrden de hoşa gideni bulamiyeoum zaten o kadar bakıyorum ne zamandır sanada hayırlı olsun şimdiden;)
(163 puan) tarafından
Daha almadım indirime düşse de alsam keşkem ucuz şeylerde güzel olmuyor artık hayat çok pahalı oldu bir pantolon 130 lira bir sweat 100 lira Allah sonumuzu hayır etsin vallaha :))
tarafından
Amin sonumuz çok kötü valla canım bir bebek pantolonu olmus 60 70 80 değişiyor ucuza bişey yok artık
(163 puan) tarafından
Gerçekten de öyle insan nereden kısacağını şaşırıyor
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oohhh sicacık içim ısindı kız 

Gule gule giy
tarafından
Haha aynen hiç usumem yanarım artık sağol canim
0 oy
(9,019 puan) tarafından
Mont güzel ama boyun uzunsa yakışır ben 154 boyumla buna benzer bişey denedim yakışmadı kısa olduğum için. Güle güle giy kaç TL bide ayıptır sorması
0 oy
(3,866 puan) tarafından
ben begwnmedim ya , fotograftaki kiz normalde cok ince ama bu montla cok kilolu duruyor

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 669 göst.
24 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nevbahar21 (542 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 330 göst.
22 Aralık 2023 Moda kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.
5 Aralık 2023 Moda kategorisinde Zeynepagd (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 190 göst.
12 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu

380,903 soru

11,404,002 cevap

34,942 kullanıcı

...