0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kizlar merhaba. Kizim yarim sise calpol icti. Uykudan uyanup bana siseyle kosunca hemen hastaneye goturdum hastanede midesi yikandi 5 saate yakin bekledik cok sukur bi sorunumuz yok. Yalniz dosyamizin ustunde adli vaka yaziyordu bu olayin proseduru nedir acaba. Bilen yazabilirmi. Cok sukur yavrumda bisey yok evimizdeyiz

9 Cevaplar

0 oy
(851 puan) tarafından
 canim aile hukumlulugunu yerine getirememkten polise ifâde verceksiniz  yani esimden biliyrm adli vakanın cocuk üzerindeki açılımı 
(93 puan) tarafından
Yaa:(( ama kim ister cocuguna bisey olsun ciddenmi kac gundur yavrumun basinda 1 dakika gozumu kirpmadim:(
(851 puan) tarafından
Kesinlikle cok haklisin zaten korkulacak pek bissy olmaz ifade verirsiniz allah bi daha göstermesin
(93 puan) tarafından
Allahim korusun esirgesin beterinden yavrularimizi
-Reklam-
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Canm cuma günü aynı şeyi bizde yaşadık kızım benim demir ilacımı içmişti midesini yıkadılar 24 saat beklettiler bizede aynı şekilde adli vaka diye bahsettiler rapor hazırladılar  karakola bırakın 1 hafta içinde dediler  henüz bırakmadık ne olacak biliyorum
(93 puan) tarafından
Rapor hic vermediler bana anlamadim bu cok uzucu bi durum ama :(
0 oy
(350 puan) tarafından
Bu tür durumlarda ifade alıyorlar canım. İntihar mı var, bilerek biri mi içirdi yoksa ihmal mi var diye. İhmal olan durumlarda sosyal hizmetler falan araştırma yapıyo diye biliyorum. Çocuğa bakılmıyo mu ondan mı böyle şeyler oluyo diye
(2,091 puan) tarafından
Onu aynı durum bı daha yaşanırsa yapıyorlarmış ambulans hemşiresi öyle söylemişti bana
(350 puan) tarafından
Yine de ifade alırlar, tekrarında da dediğim gibi olur. Tam olarak süreci bilmyorum ama nedenini açıklamak için söyledim
(350 puan) tarafından
Prosedür olarak ifade alırlar senden merak etme o ifade alanlar kimin ne olduğunu anlıyo canını sıkacağın bi şey yok eşim polis istersen sorayım şimdi özelden yazarım sana
(93 puan) tarafından
Yaa cok sevinirim allah razi olsun, inan sosyal hizmetler falan nasil kotu oldum bianda . Kim ister yavrusuna bisey olsun:(
0 oy
(163 puan) tarafından
Adlı vaka genelde düşme çarpma zehirlenme intihar vb durumlarda görülen bir durumdur polise ifade verilmesi gerekiyor yani bilerek isteyerek mi yapıldı kasıt mı var yani bu gibi sebeplerden telaş etmeyin 
(93 puan) tarafından
Bana bir kagit falan gelmedide beni cagirirlarmi acaba nasil olurki surec
(163 puan) tarafından
Genelde ifadeyi siz hastanedeyken almaları gerekiyor staj gördüğüm hastanede öyle yapıyorlardı ama bilemiyorum benim de bilgim bu kadar
(93 puan) tarafından
Tamam cok tesekkurler allah razi olsun
(163 puan) tarafından
Allah sizden de razı olsun ve çok geçmiş olsun ❤
(93 puan) tarafından
Cok tesekkur ederiz ablasi
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ablam 2.ye hamileyken çok fazla uyurdu ablam uyurken yeğenim yarım şişe şurup içmişti ablamla eniştem hastaneye götürdüler adli vaka olarak geçti karakola gidip ifade verdiler polis enişteme yani eşe şikayetçi misin diye sormuş oda hayır demiş eve geldiler daha sonra 
0 oy
tarafından
Arkadasimin oglu da buna benzer bi olay yaşadı eger yine yasanirsa işlem başlatmak için 
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Bisey olmaz allahin izniyle. Ben kucukken 40 gunluk kardesime kocaman cilekleri yedietmistim annem uyurken sessizce besikten alip sabahin korunde . Bi yas kucugume de bebekken annemin mide hapini bulup yedirmisim seker diye.o zehirlendi cilek yiyende 1 ay hastaneye gidip hava aldi. Ikisindede adli vaka demisler ama netsin annem benm gbi bi canavarrr varkenn pespese tek basina . Bisey olmaz kuzum sadce tutanak tutarlar 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Zehirmenme tarzı durumlarda soruşturma baslatilabiliyor bnm kuzenime de bebegi ilac icmisti saglik ocaginda tekrari olursa emniyete bildiririz demisler.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Belki siz zehirlemiştirsiniz diye o sekilde kayıt ediyorlar ihmal vs olabilir diye

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 332 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 111 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,188 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 508 göst.