0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
Ay kızlar o kadar guzelmiski annelik. Sanki senelerdir hep vardi yanimda. Uykusunda bile özlüyorum daha 3 gun oldu bide. Kendimi huzurlu hissediyorum onunla. 2 bucuk kilo dogdu minnosum.Doktor minyon olcak demisti. Goren herkes minyatur bebek gibi diyor. Hakikaten oyle :D aptamil mama verdim 3 gündür çünkü sezeryan olunca sütum birturlu gelmemişti. Mecbur sıringayla verdim biberona alismasin diye. Ama sukurki bugun sütüm geldi emzirebildim.darisi hamile tum annelere insallah ^_^

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
çok güzel bir duygu yenidoğan kilo alır hemn toparlar 
(770 puan) tarafından
Aynen canim kilosunu takmiyorum pek can sagligi olsunda once. Kiloyu alir zamanla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok şükür cnm Rabbım bağışlasın inşallah bol bol kokla inanki bende uyuyunca bile özlüyorum:-)
(770 puan) tarafından
Amin canim cumlemizinkini bagislasin Rabbim ^_^
0 oy
(119,112 puan) tarafından
foto attin sandim yaa
(770 puan) tarafından
Azcik buyusun atarim canim ^_^
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Aferin kız sana gelir gelir sen sakın bırakma emsin bolca bi bakacaksın 3 ay geçmiş 
(770 puan) tarafından
Valla canim ya  hemen gecer diye dusunuyorum. Hamileligim bile cabuk gecti
(7,654 puan) tarafından
Ömür iste ah ah
0 oy
(387 puan) tarafından
Ne guzel, rabbim saglikla buyutmegi nasip etsin insAllah
(770 puan) tarafından
Amin canim sagolasin
0 oy
(667 puan) tarafından
Böyle yorumlar görünce tekrar bebiş yapasım geliyo
(770 puan) tarafından
Yap canim sende ^_^
(667 puan) tarafından
7 yaşında bi oğlum 19 aylık bi oğlum var rabbim isteyen herkese versin şuan düşünmüyorum
0 oy
(1,161 puan) tarafından
cok guzel.  canim rabbim huzurlu saglikli bebek olsun insAllah.. bol bol anne sutunu icsin insAllah..  oyle  vallah.  her.kesden sora girerler  hayatimiza. ama  en cok sevdiyimiz  evlatlarimiz  olur. dusunmeden canimizi vereceyimiz tek varliklarimiz  onlar  ne kadar yorsalarda  biri uykusuz  kalsakda  bir anne diyisleri yetiyor  insana
(770 puan) tarafından
Aynen canim ben simdiden boyleysem ileride acaba nasil olucam. Simdiden cok baglandim kizima ^_^
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok güzel canim iyi yapmissin gözün aydın 
(770 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
tarafından
Annelik çok güzel bi duygu itiki anneliği tatmışız rabbim olamayanlarada versin inşallah
(770 puan) tarafından
Aynen canim cok guzel bir his. Amin insallah Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Allah bağışlasın ❤
(770 puan) tarafından
Amin canim cumlemizin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 434 göst.
0 oy
45 cevap 1,117 göst.
0 oy
2 cevap 64 göst.