0 oy
779 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
Doğumdan sonra eşimin de izni başladı memlekete geldik burda 40 ım çıkmak üzere esiminde izni bitiyor geri 15 saat yol gidecez fakat bana sen gitme bebeğe bakamazsın tek basına zorlanırsin burda kal bi kaç ay diyolar ne yapacağımı şaşırdım kaldım;( 

27 Cevaplar

+1 oy
(1,633 puan) tarafından
Bn olsam eşimle geri dönerdim  
-Reklam-
+1 oy
(523 puan) tarafından
Basindan beri tek bakiyorum cok mu yorucu evet. Ama insan esine daha cok ihtuyac duyuyor bence 
(610 puan) tarafından
Bide günahı boynuna karşı komşunun eşimde gözü var yani ben öyle hissediyorum biraz da bu yüzden korkuyom
(523 puan) tarafından
Canim o zaman esin nereye sen oraya
+1 oy
(7,412 puan) tarafından
Valla zorlansamda tek olmayi tercih ederim. Surekli oyle yapma boyle yapma bu cocuk ac doymuyor falan filan duymaktansa tek basima zombi gibi yasamayi tercih ederim canim.
(610 puan) tarafından
Bu konuda çok haklısın kafa beyin koymadılar
(7,412 puan) tarafından
Kesinlikle canin. Hem aylarca esinden ayri kalmanda olmaz soğukluk girer Allah etmesin.
(523 puan) tarafından
Zombi gibi ahhahahhs allah iyiligini versin :D
(7,412 puan) tarafından
Hahahah Bir zamanlar zombiydim cunku :D
0 oy
tarafından
Valla yalnız bakabiliyosan sen biliyon ama kişi yanında birine ihtiyaç duyuyo gerçekten pili bitiyor insanın 
(610 puan) tarafından
Hiç tek kalmadm o derece zor mu gerçekten:(
tarafından
Valla ben hamileyken asla kaynanami yanıma sokmam diyodum tabi ilk zamanlar bebek uyuyo rahat oluyon ama 1 aylık olunca durmuyolar yeminle dün yemeğimi bile zor bela yaptım tuvalete gidemedim kaynanamlar İstanbul'a gitti onlarda kalıyorum 40 çıkana kadar en azından yardımcı oluyor bana gerçekten insan bazen baş edemiyor yardımcı olcak biri varsa senin için iyi olur bide lohusa kafasıyla insan daha çok bunaliyor duvarlar üstüne geliyor
(762 puan) tarafından
Eylem sen nasıl oldun ne karar verdin cnm
tarafından
Bekliyorum çocuk ele avuca gelsin
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ben dogumumdan bu yana tek başıma baktım 40ında çıkmış oh mis git kocanla bence
0 oy
tarafından
Bence eşinle git. Öyle ya da böyle bakarsın.kırkında çıkmış zaten benim yanımda 15 gün falan durdu anne m. O duracaktı fakat ben istemedim. Alışmam lazım artık dedim. Ve annemin evinde işi daha çok fazla. Benim yüzümden bir sürü insan mağdur oluyordu. Bence eşine yalnız bırakma
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Bana herkes diyor ki alışınca yanlız kalm en azından bebekle bi düzeniniz olur. Bilmiyorum, annemler gelicek ve 40 gün kadını tutmak istemiyorum ona da yazık. Kendim gitsem kalırdım ama anne evinde.

No kaynana  × 

Yes anne ♡
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Tek bakmak zor anlasabildigim biri olursa olur ama yoksa tek halledersin ben 15saatlik yolu bebekle nasil gidecem diye dusunurdum :D

0 oy
(119 puan) tarafından
Vala canim üçüncü çocuğun oldu hastaneden çıktığım gün direk evime geldim üç çoçuğumada kendim baktim kimseye muhtaç olmadım evet çok yorucu ama o kadar da mutlusun bence eşinle evine dön daha rahat olursun 
0 oy
tarafından
Tek bakabiliyosn bak bnce esini de yalnız bırakma ihmal etme derim sonra toplamak zor olur sizin için 

Tek başına bakarsn kimseye güvenerek yapmadınız çocuk ? 

Bn tek başıma büyütüyorum 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Kendine güveniyorsan zaten aslan gbi bakarsın her türlü.... ama karamsarsan bakamazsın..... tek bakmak dahi iyi karışan olmuyo kafan rahat.... ama zorlanırım diyosan sen bilin
0 oy
(130 puan) tarafından
Alisirsin canim. O kadar da zoe degil. Yaninda bakan birine alisip da sonrasinda eve gidersen o zor işde. Onda zorlanirsin bence 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Orda rahatin yerinde mi bilemem ama eşinden ayrı kalma kocanin yanında ol herkes nasıl bakiyo sende bakarsin
0 oy
tarafından
ben olsaydım kalmazdım asla beni bebeğim bir haftalıkken kendi pislettikleri b*k ettikleri evin içinde bırakıp gittiler normal dogum dikişlerim zaten cok aciodu ama Allah yardım etti Elhamdülillah ustesinden geldim cok zor değil
0 oy
(119,355 puan) tarafından
Hic dusunme esinle geri don evine o senin bebegin senin kadar hic kimse iyi bakamaz hem nereye kadar yaninda birileri olucak bi an once alisirsin yanliz bakmaya 
0 oy
(324 puan) tarafından
Ben olsam eşimle dönerdim  .ama ki eşinin ailesi gerçekten çok ilgili ve saygiliysada  biraz daha kalabilirdim  bebiş için yazık hava değişmesin Allah korusun
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Git canım evine insanın evi gibisi yok 
0 oy
tarafından
oyle boylee bakardimm kocamla giderdimmm
0 oy
(271 puan) tarafından
Valla benim ilk çocuğum 40 dan beri kendim tek basima yıkıyorum her şeyini kendim yapıom bana kalırsa en rahatı kendi evin 
0 oy
(13,047 puan) tarafından

Ben 40 ım çıksın mevlütyapıp döneceğim yanım da kayınvalidem gelecek yoksa ufacık bebeğe zorlanırım :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 172 göst.
0 oy
18 cevap 331 göst.
0 oy
4 cevap 118 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Rewok (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 401 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Sevdaa80 (0 puan) tarafından soruldu

380,333 soru