0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ne versem ağzından atıyor diş döneminde yemek yemek istemiyor memeye vermiş kendini meme vermesinde yine yemek yemiyor bu durumu yaşayan varmı aranızda bu arada altta 3 . Dişi çıktı üstte 1 tane var 1 yaşında kızım şuan :( 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnm kızımda 9 aylık bizde diş dönemindeyiz doğru düzgn bişey yemiyo canm geçicidir inşallah
tarafından
İnsAllah canm hisbirsey yemiyor ama herşeyi kemirme halinde...
-Reklam-
0 oy
(2,984 puan) tarafından
Yesin diye zorlama hic teklif et istemezse yemesin. Tiksinir sonra hic yemez. Geçiçi bir durum bu arada yapiyorlar. 
tarafından
Vallahi eliyle vuruyor dediğin gibi kusturmaya çalışıyor bu sefer kendini malesef canm
(2,984 puan) tarafından
Benimki de yapıyor. Valla tum gunu iki salatalığı ısırıp yere atmakla geçirdiğini bilirim. Ya da tum gun bir biberon mamayla. Ama gecip gidiyor şükür. Anne olarak cok dertleniyoruz. Ama yapicak birsey yok sabirli ol annesi
tarafından
Aynen canım zaten oyuzden yıpranıyor uz herşeyi dert etmekten
(2,984 puan) tarafından
Oyle kuzum Allah yardimcimiz olsun
0 oy
(3,419 puan) tarafından
13 aylık olcak ilk dişimiz geliyor önce zor yemek yerdi son bir haftadır yok yemiyor ben verince anca kendi eliyle biraz yerse yer yemezse memede hep valla süt dolmadiğindan eme eme bomboş göğüslerde
tarafından
Aynı durum gerçekten Allah yardımcımız olsun yemesini geçtim hasta öksürüyor havalar soğudu mahfolduk ya :(
0 oy
(48,952 puan) tarafından
gunde bir kase icmisligi hic olmadi hep dibinde onuda birakiyo simdide zorlama beni diyo cadi☺️ disler mafediyo kuzulari ya 
tarafından
Aynen canım ya zayıflıyor bu da yavaş yavaş kıyamıyorum yoğurt yerdi onu bile yemiyor artik
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Bu aylarda iştahsızlık normal canım az yerler kızım 16 aylık bazen hiç yemez bazen çok yer 
tarafından
Aç kalıyor ama :(
(3,821 puan) tarafından
Kalmaz canım az bişey bile yese o onu tok tutar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
0 oy
5 cevap 118 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
19 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 336 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,230 puan) tarafından soruldu

384,740 soru

11,508,628 cevap

35,165 kullanıcı

...