+1 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (388 puan) tarafından
Kızım da göz kırpma başladı yapma desemde inadına yapıyor sanki ikisini bir kırpıyor bazen konuşurken de yapıyor tik olara kalacak diye korkuyorum psikolog a mı getirsem kızımı kardeşi doğduktan sonra baya değişti çünkü onu bile taklit ediyor kardeşi dişi kaşınıyor diye ellerini ağzına sokuyor oda aynısını yapıyor napıcam Bilmiyorum help me diye bağırasım var

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Unutur canim ustune dusme yegenlerim hep oyleydi 
(388 puan) tarafından
Öyle mi dersiniz ya biraz da ben üsteliyorum ondan yapıyor sanki
tarafından
Sen yapma dedikce oyun oldugunu anlar yapmaya devam eder sen bikacgun o yaparken bakma tepki verme unutur gider babasida ayni sekil tepki vermeyin bakin bikachun
-Reklam-
0 oy
(348 puan) tarafından
Müdahale etmezseniz zamanla unutur o anlarda ilgisini başka yöne çekin hissettirmeden. Ama tabii bir göz doktoruna da gidin belki kirpik batması filan vardır
0 oy
tarafından
Üstüne düşme canım sen yapma dedikçe olumsuzluk kelimeleri hoşuna gider ilgini cektigini sanır ama istersen göz doktoruna götür gözde kuruluk falan da kırpma yapabiliyor 
(388 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
0 oy
1 cevap 35 göst.
28 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ukonetsret (4,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 148 göst.
30 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...