0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (422 puan) tarafından

Hamile kadınlarda cinsiyet konusunda içine bir şey doğar genelde o olur ya. Hani anne hisseder derler. Bende de nedense biraz erken doğurcam gibi bir his var. Böyle bir şey yaşayan oldu mu ? Yani 40 haftayı beklemicek. 37-38de doğurcam gibi hissediyorum. Fikirleri alabilir miyim ? (33+3teyim-Erkek bebek-bebek Başaşagı duruyor) ;)

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

İki cocugumda da bu cocuklar 40 i beklemez 35-36 dogar diyodum ikisi de 36 da dogdu :D

(422 puan) tarafından
Kuvöze girdiler mi peki
tarafından
Yok ikisi de girmedi kizim 2.900 oglum da 3.400 dogdu kuveze girmediler allaha sukur
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından

Bende senin gbi düşünüyorum dr tahmini doğum 12 aralik dedi 32+1im iki hafta ilerden gidiyor usgde 34 haftalik karnimda hiç duymuyo fırlayacak gbi:)) esime surekli diyorum sanki gününü beklemeyecek kasim sonu gelecek gbi diye bakalim hayırlısı olsun saglikla gelsinler de inşallah. Bnmkide erkek ve basasagi..

0 oy
tarafından
Bana da bep 9.ay 10 gününü 28 martta tamamlayacak olmasına ragmen nisan da dpgacak gibi gelirdi hep öyle derdim nisan 1 de doğdu 
(119,346 puan) tarafından
aaa benimde o tarihlerde dogumum
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Ben hamile kaldığımda hep oğlum olacak ve bisey olucak ben erken sezeryana alincam diyodum içime öyle doguyodu dediğim gibi de oldu. Eşimde kızıyo biseyi 40 kere söylersen olur diye. Ama hislerim öyleydi. 2. Hamileligim kızım olacak gibi hissettim doktor erkeğe benziyo dedi yüzde 70 erkek dedi bakalım detaylıyi bekliyorum
(422 puan) tarafından
Ben de erkek hissediyordum. Doktor baştan kız dedi. Ben inanmadım. Sahiplenemedim çocuğu :) sonra erkek çıktı . Tamam dedim işte bu :) yani bu defa da doğum için içime his doğuyor. Bilemedim. :)
(9,009 puan) tarafından
İyi düşün iyi olsun sağlıkla gelsin minik
(422 puan) tarafından
Teşekkürler:)
0 oy
(1,101 puan) tarafından
İlk cocuğumda hep erkek hissetmiştim erkek oldu zamanında doğdu kızımda da bulantıları dan dolayı hep kız dedim kız oldu ve erken doğum yapıcagımı hissediyodum 31 haftalık doğum 51 günlük yoğun bakımda hala 2 ameliyat gecirdi 3cüyü gecircek
(422 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah. Hisler doğru oluyor genel olarak demekki
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah benim ikisindede hissettiklerim oldu
0 oy
tarafından
Ne düşündüysem tam tersi oldu erkektir diye düşündüm kız oldu erken doğum yaparım diye dusundum ama 40+2 de kızımı kucağıma aldım henüz 2 günlük 
(422 puan) tarafından
Ooo Allah bağışlasın:)
0 oy
(5,680 puan) tarafından
Valla ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri erkek hissediyordum erkek bebeğim ama kız istiyordum :-)

Ve hep geç doğuracağımı yani vaktinden daha geç doğuracağımı hissediyordum şu an 40+2 yiz daha doğurmadım ne sancı var ne açılma bu gidişe 10 güne kadar doğurmam 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Bana da 37'te doğurcam gibi geliyordu, 37+6 oldum bugün tık yok hanımefendide.. Bi de erkek erkek diyordum hanımefendi çıktı :)
0 oy
(119,346 puan) tarafından
bu bebegim hep kiz dedim kizmis gercekten nedense banada gec dogacak hissi var
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Benim içime erkek doğmuştu ve oğluşum oldu, Şubat içinde doğurcam diyordum 38+1 de doğdu :d

0 oy
tarafından
Cinsiyeti ikisindede hissettim doğum haftalarını tutturamadım ikisindede :) 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 272 göst.
0 oy
34 cevap 227 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Lavantakokusu (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 156 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 285 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu