0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (3,795 puan) tarafından
Köyden annem her hafta meyve sebze çerez ne oluyosa getiriyor çok şükür. Sabah geldi  gene ne varsa getirmiş bide para verdi dedim verme var yok dedi çocuklara alırsın kendine almasanda.  Allah eksik etmesin basimizdan.  

6 Cevaplar

0 oy
(101 puan) tarafından
Anne gibisi var mı ❤️
(3,795 puan) tarafından
Aynen valla
-Reklam-
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Allah'ım ayaklarina taş gözlerine yas degdimesin  canım anam melemen yaptı bu sene şişe mantar yollamış iyi ki varlar
(3,795 puan) tarafından
Amin amin amin canım
0 oy
(120,696 puan) tarafından
ee hani bize yokmu
(3,795 puan) tarafından
Yollim kiz size de 5 er kilo fındık ceviz köy pekmezi elma armut yumurta süt
aboo yolla gelsin
(3,795 puan) tarafından
Eskiden başka sehirdeydik kargo ile yollamış  yumurta konserve gene çerez meyve ne varsa . Bi plastik saklama büyük kaba.  Kargo cular açmış belli dışında ki karton yirtilmis bida bantlanmis   . Zarfın içine para koymuş bi orta koli abur cubur un içine saklamış zarfi.  Bi baktim zarfın içinde para.
ne guzel yaa
(3,795 puan) tarafından
Haberim yoktu.  Parayı bulunca kargocular mi koydu koli açılıp geri kapatılmış olunca.  Kargo şirketi her kargoya süpriz para koyuyo heralde diye bi an aklıma gelmedi desem yalan olur saçma imkansız ama geldi valla
0 oy
tarafından
Ohhh ne güzel masalalh Allahaim hayırlı uzun ömürler versin onlara
(3,795 puan) tarafından
Amin amin amin canım
0 oy
tarafından
Anne gibisi yok gerçektende bende anneme yakın oturuyorum her sorar alışverişimi annem yapar Allah razı olsun 
(3,795 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
tarafından

Annelik nasıl bir şeydir yaa benim annem aynı sehirde oturuyorduk her gidip gelmemde elim kolum dolu dolu gelirdim bazen düşünüyorum ben nasıl olurum kızlarıma acaba diye;)

(3,795 puan) tarafından
Kışlık turşulari tuzlulari pekmezleri yaptı valla maşallah herkese birer 5 kiloluk

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 208 göst.
25 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 93 göst.
0 oy
11 cevap 240 göst.
21 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 318 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Misal62 (372 puan) tarafından soruldu