0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar doğumum yakın şişmekten kendi ihtiyaçlarımı karşılayamıyorum  yani bölgesel temizlik yapamıyorum ayna karşısında denedim her şekil denedim olmadı resmen dün gece oturdum ağladım eşimde bana yardımcı olmak istiyor ama ondan çok cekiniyorum kuaföre gitmesine gid3rim de bura turizm bölgesi kuaförlerde mutlaka erkek oluyor bu konu için çok utanırım sizce eşimden destek almalı mıyım ne dersiniz çok kararsız kaldım ne yapacağım son ayim her an doğum olabilir temiz olmak istiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuaföre git canim elbet kadın olur
-Reklam-
0 oy
(119,481 puan) tarafından
kuaforu eve cagir esin iyi agda yaparsa yaptir tabi
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Eşinden destek al canım. Ya da jiletle kolay olur kendin jiletle yapabilirsin. 
0 oy
(659 puan) tarafından
Turizm bölgesi derken nerde oturdugunu merak ettim. Erkek olursa olsun agda yapan kadın kuaför ama senin nerenin agda yaptıgını onlar ne bilecekler 
0 oy
(4,262 puan) tarafından
Yani esinden destek al dicemde ne kadar yapabilir ki, agda falan yapsa becerebilecek mi, mutlaka kadin kuafor vardir git rica et gerekirse durumunu anlat yardimci olurlar bi sekilde, jilet onrmiyorum 2 gun sonra tekrar cikacak, her gun yapmak gerekecek
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Keşke benim eşim yaparım dese de yaptırsam benimki kuaför e de göndermiyor haram diye ben de napacağımı bilmiyorum görmeden permatikle bir o yana bir bu yana bir yerini kesmeden yapmaya çalışıyorum zor olutor 
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Kız bazı kuaforlerde erkek var ama kasada felan duruyor bende kuaföre gittim hamileyken iki erkek vardı hatta bayan yok mu dedim var dediler ona söyledim o yaptı erkek yapacak değil ya. Esine de yaptırma bence utanma ayrı bu sefeer tiksinir felan :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
10 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mert ali (153 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 93 göst.
0 oy
44 cevap 448 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Smyra17777 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (109 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,967 cevap

34,946 kullanıcı

...