0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Doğum yapalı 1 buçuk ay oluyor haliyle vücudum dha toparlanamadı çatlaklarım var baya var karnımda bu zaten yeterince benim özgüvenimi yerle bir ediyor hamile kalmadan önce eşim sürekli beni kaybetmekten hala korktuğunu çok güzel olduğumu vs söylerdi şuanda öyle sözler söz konusu değil güzel olduğumu söyler ama diğeri yok hani bunları demesini egomu tatmin etmek için istemiyorum vücudum çok bozuldu ihtiyacım var duymaya hala kilolarımj da veremedim bu da ekstra artık beni beğenmiyor mu diye düşündürüyor  bebek doğalıdan beri annemlerdeyüz kendi de farkında sanırım uzak olduğunun eve geçince her şey eskisi gibi olucak merak etme diyor dün 2 kere sarıldım hani sanki sürekli sarılmak için ben çaba sarf ediyorum gibi biyere gitse peşinden gidiyorum dün iktirdi beni sarılırken kötü niyetle iktirmedi çok iktirmedi ama yine de beni kırdı ne yapsam bilmiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Lohusa psikolojisi canım bu evinize geçin biraz zaman geçsin düzelir 
(58 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(659 puan) tarafından
Insanın özgüveni birine baglı değil ki yani olmamalı. Benimde çatlaklarım vardı ben bu yüzden eşimden çekinirdim ama bir süre sonra takmadım bana ne ben dünyaya bir can getirmişim kendimden ödün vermişim birde onun beni teselli etmesinimi bekliycem
(58 puan) tarafından
Aynen canım belki sonra ben de takmam ama şuan çok takıyorum işte
0 oy
(788 puan) tarafından
Sen ona dünyanın en güzel hediyesini vermişsin evlat dogurmussun o senin çatlaklarına kurban olsun
(58 puan) tarafından
Haklısın canım candan can çıkıyor sonuöta da işte
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Ah canm tek derdin bu olsun uzaksın ya ondan sende çok durma ailende eşinle vakit geçir sorumluluk bilsin ben şuan çok pişmanım yardım ettirmedim istemedi de keşke zorda biraksaydim
(58 puan) tarafından
Yok canım eşimdw burda duruyor ondan uzak kalıyor
(2,128 puan) tarafından
Hım anladım kız
0 oy
tarafından
Canım annemlerde olduğunuz için böyle oluyor hiç stres yapma kendine zaten seven adam her şekilde sevmeye devam eder bizde 10 günluktu annem bizdeydi eşimle sürekli kavga ederdik 10 gün sonra annem gitti biz anne baba olduk sorumluluk yüklendi eşim kızımı saklarken üçümüz de uyumustuk hiç unutmam çok güzeldi vala bı evinize gidin bak anlarsın ne kadar güzel olacak 
(58 puan) tarafından
İnşallah canım ya ben de öyle düşünüyorum ama işte kendisi dedi zaten sorun değil çok güzel dedi takma kafana dedi işte ben de ni an önce geçmek istiyorum eve
0 oy
tarafından
Evine neden gitmiyorsun ki epey de olmuş doğum yapali kendi evimde olmasam ben. De rahat davranamam yani 
(58 puan) tarafından
Çocuğun dolavı falan kurulu ak canım bide doğumun erken doğumdu daha tam toparlanamadı bebiş
0 oy
tarafından
Benim de bir sürü catlagim oluştu . Benim de ozguvenim sarsıldı . Eşime De dedim . Benim yüzümden bu hale geldin öyle düşünme dedi . Haklı . Biz onlara evlat veriyoruz . Ondan dolayı bu hâle geliyoruz . Vücudumuza laf edeceklerse canları cehenneme 
(58 puan) tarafından
Çok haklısın canım bence de onlara kolay oluyor tabi
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Dünya kadar çatlağım var bir kez bile krem sürmedim çatlarsa çatlasın dedim 
(58 puan) tarafından
En güzeli canım benim oğlumun ismi de kuzey
(1,862 puan) tarafından
Çok sevindim canım kac aylık:)
(58 puan) tarafından
46 günlğk olduk canım seninki kaç aylık
(1,862 puan) tarafından
80 günlük:)olduk
0 oy
tarafından
Esra ezmeciyi takip et :D kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum kitaplarını oku instagramdan
(58 puan) tarafından
Tamam canım tavsiyen uyucam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Özgüvenli olman için vücudunun fit olması gerekmiyor kuzum . Nice kadınlar var o doğum catlaklarini kendi vucudunda gorebilmeye can atan .. sen tam tersi düşünüyorsun  aynanın karsisin agec ve catlaklarini sev onlar birer mucize sen evlat doğurdun anne oldun bunlar evladının sana verdiği hediye gibi düşün .. neden catlaklarindan cekinesin ki .. eşinle arandaki soğukluk da şundan dolayıdır eşin baba oldu değişik duygular içinde ve ilişkiye ara verildiği zaman erkekler geneli  sogurlar yapılarında bu var yani şenlik bişey değil . Eşinin seni sevmesini istiyirsan önce sen kendini ve vücudunu seveceksin
(58 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım çok moral oldu haklısın
tarafından
Rica ederim canım bende ilk mgebeligimde catlaklarindan yakiniyordum ben 92 kilo olmuştum amaoglumu kucağına alınca onun için herşeye değer dedim zamanla çatlaklar beyaz renge dönüşüyor tam gorunmuyirlar bile yani dert etme onu
0 oy
tarafından
Kiloları dert etme hemen veriiyosun cnm eşinde belki annende rahat değildir bide bebiş daha yeni geldi girdi hayatınıza evinize geçin daha iyi olucaksiniz eminim sende lohusa oodugun için ekstra bı uzuluyosun ama yapmak 40. Gün gerçektende geciyo kalk bı makyaj yap bı giyin al koçanı binkahvaltiya gidin bebisede annen baksın 2saat falan kendinize gelirsi iz
(58 puan) tarafından
Aynen canım bunu yapıcam başbaşa hiç kalamadık dediğin gibi
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnce sen artık evine geç özlemişsiniz biribirinizi belli ondan böyle düşüncelere kapılıyorsunuz eşin annenlerde ister istemez rahat edemez birbirinize yaklaşamazsınız baş başa kalın biraz
(58 puan) tarafından
Tamam canım tavsiyen ise uyucam teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 683 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 509 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alevimsi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 187 göst.

381,030 soru