0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından

Kızlar çocuğumun hasta olmasından vallahi ben sıkıldım artık ya. Yavrum sürekli hasta oluyor. Geçen ay hasta oldu. Öksürüğü geçmedi. Doktora gittik. Konyrol etti ciğer filmi çekti bişi yok dedi. Prospan verdi sadece. Onu kullandım geçti. Evelsi günü sabahtan çok iyi olan çocuk akşam aniden ateşlendi. Sabaha kadar uyumadm. Calpol verdim. Baktım köpek dişi beyazlamış. Biraz öksürmeye başlayınca da prospan dan verdim yarım ölçek. Bugün öksürüğü iyice arttı. Burun akıntısı da başladı. Ne yapcam ya :( eşim evde yok. Köydeyiz doktor da yok burda. Pekmez içirdim bi çay kaşığı. Başka neler yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz 18 aylık 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç aylık cnm andız pekmezi çok iyi geliyormuş
(636 puan) tarafından
18 aylık canım.
-Reklam-
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Çocuğun kaç yaşında bilmiyorum ama udi hindi bulabilirsen çok iyi geliyor öksürüğe diyorlar. Geçmiş olsun.
(636 puan) tarafından
Ay bi sorayım onu çevreme canım. Nasıl kullancö peki.
(4,584 puan) tarafından
Tozu da var yağı da var. Ben yağını aldım 8-10 damla suya damlatıp içiyorum. Tozu daha etkiliymiş ama. Bal ile karıştırıyorlar sanırsam, yine de bir araştır :)
0 oy
(4,163 puan) tarafından
Aynı bızde oyleyız öksürükten cocuklar mahvoldu gecmıyor bı ıyı oluyor yine tkrrlıyor buhar veriyoruz sureklı
(636 puan) tarafından
Buhar makinamızda yok ya :( mahvoldu çocuğum bu sene :(
0 oy
(704 puan) tarafından
O verdiği ilaç ne bilmiyorm ama bitkisel öksürük şurubu kullandnmj cnm hç bizde öksürüğü şuan bu 2.

Kez oldu bizim. İlkinde de bitkisel kullanmştm bundada verdi doktor iyiyiz şükür 
(636 puan) tarafından
Bitkisel şurup canım prospan da. Doktorumuz öyle demişti. Devlet ödemiyor bitkisel bi şurup olduğu için demişti. Kullandım ama temelli öksürmeye başladı çocuk
(704 puan) tarafından
Sizinki bizimkinden farklıdır belki hastalgnz Allah şifanızı versn cnm
0 oy
(485 puan) tarafından
Uyumadan önce bı çay kaşığı zencefille bal veren yorum ben karıştırıp çok iyi geliyor canım başta oksurtuyor sonra uyuyo rahta tavsiye ederim canim

İlgili sorular

+4 oy
11 cevap 364 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smrmhmt (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 416 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 217 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (752 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 159 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (752 puan) tarafından soruldu

379,778 soru

11,368,766 cevap

34,850 kullanıcı