0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (1,230 puan) tarafından
Doktor da sıra beklerken kanamam geldi kan testi bida yapıldi kimyasal gebelikmis şuan çok ağrım var ve üzgünüm

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
O nasıl oluyo canım geçmiş olsun kanama için 
(1,230 puan) tarafından
Sağol canım ilk defa duydum kimyasal gebelik kanama yoluyla atılıyor adet geciktiriyo doktorda iken kanamam başladı test flan yaptı öyle çıktı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnmde başımdan geçti cnm Cook geçmiş olsun genital hijyenine dikkat et
(1,230 puan) tarafından
Çok sağol canım dikkat etmek lazım aynen
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun ben üç dört kez yaşadım bu durumu. Doktorlar gebe kalabiliyor olmanın güzel bir şey olduğunu söylediler hep ama tekrarlayınca tüp bebeğe yönlendirdiler. Çok fazla kadının yaşadığı hatta bazen anlamadan regl gibi geçip gittiğini de söyledi. 

Önemli olan tekrarlanması. Kimyasaldan hemen sonra hamile kalan çok kişi var. Hakkında hayırlısı olsun inşallah
(1,230 puan) tarafından
Aynen banada öyle dedi bir haftadaha gelmesen regli oldum sanıp geçip gitcekti kimyasal gebelik oldunu bilmicektin dedi
0 oy
(13,367 puan) tarafından
Geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Kimyasal gebelik tam olsrak ne . Olunca noluyor 
(1,230 puan) tarafından
Aynen öyle kanama yoluyla atılıyor ilk kanda var gözüktü ama şuan yok artik
tarafından
Ayy kıyamam ya çok kötü ya . İnsan seviniyor hevesleniyor .
(1,230 puan) tarafından
Aynen öyle oldu suan çok ağrım var düşünemiyorum bişey
tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah canm ya. Hayırlısı budur belki
(1,921 puan) tarafından
Bebek de kesede olmuyor sadece kanda hormon yukseliyor kese bile olusmadan adet kaniyla beraber atiliyor cogu saglikli kadin da da bu olurmus fark edilmeden bile gidermis yani
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim de bir kere başıma geldi Allah yardımcın olsun
(1,230 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(209 puan) tarafından
Ben de yaşadım ve ardından tekrar adet bile olmadan hamile kaldım şuan 31. Haftadayız herseyde vardır bi hâyr üzülme sıkma canını bu hiçbişeye engel değil 
(1,230 puan) tarafından
Biraz kafam karıştı ama şimdi Eylül 13 de adet oldum ben  bu ay da sekiz gün geçti kimyasal gebelikmis ve şuan kanamam başladı gebelik sonlandi
(209 puan) tarafından
Yani bilmiyorum genelde kimyasal gebelik adetten sonra tekrar kanama görmeyle başlıyor senin ki normal adet kanaman gibi olmuş ama tabi doktorlar öyle dediyse öyledir kan falan vermismiydin değerin ne kadar çıkmıştı
(1,230 puan) tarafından
26 çıkmıştı ilk kan verdim de sonra duşmus dger
(209 puan) tarafından
Geçmiş olsun kimyasal gebelik geçirmişsin
Ama hiç üzülme sıkma canını bu çok normal bi durum doktor bana bunu çoğu kadının yaşadığını ama farketmedigini falan söylemişti hiçbişeye engel değil hem bide bebek sağlıksız olduğu içinde kimyasal gebelik yaşanıyor olabilirmiş yani hayırlısı öyleymiş umarım istediğin zaman tekrardan sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın
(1,230 puan) tarafından
Aynen doktorumda öyle söyledi hayırlısı buymuş oğluma kardes istiyorduk ikinci çocuk planimiz vardı sağlık olsun
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(1,230 puan) tarafından
Çok sağol
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Bi bakim ne yaptin diye girdim tahmin ettigim gibi her kadinda bu olurmus kimi fark edermis kimi fark etmeden adet kaniyla atilirmis hic uzulme ben gecen yiil yasadim ardindan adet olmadan kaldim suan da oglum 7 aylik kocaman oldu uzukme rabbim yine verir
(1,921 puan) tarafından
Ben sordugumda 3 ay sonra dene bisey olmaz dedi biz de bi kac sefer kaza seklinde olsu zaten istiyorduk niye daha adet olamdim acaba hala duruyormu diye test yaptim cikti direk bana adet kaniyla atiyosun suan dedi baya agrim oldu benimde 10 gun surdu adetten sayiliyor dedi doktor
(1,921 puan) tarafından
Yani oglum gayet saglikli massallah 7 ayina gircek 1 lac gume benimgibi bisuru var burda ertesi ay adet olamdan tekrar kalan rabbim gonlune gore versin :)
(1,230 puan) tarafından
Bende ilk başta üzüldüm ama sagliklisi boyle imiş ikinci çocugu çok istiyorum da obur ay denemek istiyom şansımı yine
(1,921 puan) tarafından
Sagliksiz oldugu icin vucut atiyor canim uzulme bebek bile yoktu yani daha sadece kanda yukseldi hormon diyer ay dene ayy benim bide korunurken oldu 3.yolda :D
(1,230 puan) tarafından
Allah'ım sagsalim kucana almayı nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 55 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Damla berna (1,772 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 121 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Lavantakokusu (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
0 oy