0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (581 puan) tarafından

image

Bu ayın 8nde kan idrar ve ultrasona  girdim doktor 15 gün sonra çıkar o zaman gel dedi baktım e nabizda bu var bilen var mi kotu bisey mi pzrtesj randevum ama beklemesem mi kotu ise? 16+3 haftalık hamileyim. 

6 Cevaplar

+1 oy
(612 puan) tarafından
İggnin pozitif çıkması eskiden o virüsü geçirdiğin anlamına geliyormuş. IgM olsaydı şuan geçiriyosn demek olurdu, o da tehlikeliydi. Yine de istersen doktoruna sor, yani benimki sadece kendi tecrübemden hatırladığım
(581 puan) tarafından
Yani kötü bisey mi korkmaya başladım suan.  Iste sonuc çıkmadan gelme dedi dun baktım çıkmış pzrtesine almıştım. Gideyim hemen
(612 puan) tarafından
Aslında iyi bişey, bağışıklığın var daha önce geçirmişsn demek. Ama dediğim gibi doktoruna sor mutlaka.
(2,718 puan) tarafından
Ben de böyle diye biliyorum.
(581 puan) tarafından
Nette erken dönemde ise bebegi etkiler diyor korktum o yüzden inşallah bebegimde bisey yoktur
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Burusella falan geçirdin mi sarılık vs 
(581 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla hayir
(13,202 puan) tarafından
Geçirmişsin hastalığı zaten doktor doğrusunu söyler zaten şuan için riskli birşey değil ama
(581 puan) tarafından
Gebeliğin erken dönemindeyse bebegi etkiler diyor nette doğru mu acaba
(13,202 puan) tarafından
Ne geçirdiğini ve ne zaman geçirdiğini bilmiyoruz ki panik olacak birşey yok doktora sormadan
(581 puan) tarafından
Yarina alirsa yanına gideceğim inşallah canim
0 oy
tarafından
Virus enfeksiyonu olmussun
(581 puan) tarafından
Covid değil demi
tarafından
Hayir ama ciddi bi hastalik sen bence doktorunla gorus hemen bak hamilesin Allah korusun canim.
(581 puan) tarafından
Gidecegim sonuc çıkmadan gelme dedi dun baktım çıkmış randevu almıştım pzrtesine gideyim doktora diyim allahtan sıra verip bakiyor
0 oy
(294 puan) tarafından
Canim hamile misin ?? Bu enfeksiyon hastaligi demek yada  gecirmissin 
(581 puan) tarafından
Evet canim hamileyim suan.
(294 puan) tarafından
Canim ihmal etme tedavini ol çünkü bebeğin organlarina zarar verir bu enfeksiyon
(581 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim yarına gideceğim inşallah
(294 puan) tarafından
İnşallah canim Rabbim şifa versin
(581 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Daha once Aids gecirdiginu gosteriyor cnm aids e karsi bagisiklik kazanmissin igg ler bagisikligi igm lee ise suanda gecirdigin hastaligi gosterir igg ler pozitig igm ler negatif olmasi gerekir igg ve igm ikiside negatifse o zmn ne bu hastaliga bagisikligin car nede shan da gecirmedigini yank vucuduna o virusun hic girmedigini gosterir
(581 puan) tarafından
Igg pozitif igm negatif çıktı.  Tovbe yarappim aids mi
(1,763 puan) tarafından
Cnm igg bagisimligin oldugunu gosterir suanda aids hastasi oldugunu degil igm negatif. Pozitif olsaydi o zmn ileri tetkik yapilir ne zaman gecirdigine bakilirdi elisa aids hastaligi ever yani igg pozitifse bagisikligin oldugunu daha once bu hastaligi gecirip vucudunun bu hastaligina karsi antikor bulundurdugunu gosterir
(581 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım gebeliğin erken doneminde ise bebegi etkiler diyor nette doğru mu bir bilgin var mi ?

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 179 göst.

380,311 soru

11,386,981 cevap

34,887 kullanıcı

...