+1 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (185 puan) tarafından
Belediyenin falan verdiği oyun grubu falan verdiği hızmet falan varmı bildiginiz 2 yaş kızım için arkadasimin kızı da 15 aylık  ücretli biliyor saniz da fiyat söyle rmisiniz

4 Cevaplar

0 oy
(3,862 puan) tarafından
hic duymadim belediyenin  oyun grubu canim
(185 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(3,862 puan) tarafından
istanbulda hanhi semttesin   , esenyurt beylikduzu taraflarina yakinsan soyleyeyim bikac tane
(185 puan) tarafından
Okmeydanındayim canm
(3,862 puan) tarafından
cok uzakmis orda hic bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ucretli olarak ara sıra götürüyorum ama ücretsiz duymadım hiç canım 
(185 puan) tarafından
Nereye götürüyor sun canm İstanbul mu
(3,552 puan) tarafından
Ankara canım music4kidsankara diye bi sayfa var açık alanda yapıyor etkinlik oraya götürüyordum ama şimdi kapalı alana geçecek geçince tekrar götüreceğim
(1,572 puan) tarafından
Merhaba memnun musunuz? Ben de Ankara’da yaşıyorum istediğim gibi güvenecek bi yer bulamadım.
(3,552 puan) tarafından
Zaten ebeveyn katilimli bir grup o yuzden sorun olmuyor. Etkinliğe giderken yanınıza almanız gereken şeyleri yazıyor zaten hanımefendi ( su güneş kremi kilim ya da yoga mati gibi) onun dışında etkinlikte kullanılan tüm malzemeleri kendisi veriyor. 1 saat dolu dolu çok güzel geçiyor ben ara sıra götürüyorum ama aynı program olduğu için sürekli götürmüyorum sıkıcı olmasın diye. Mesaj atın isterseniz ya da sayfayı inceleyin bence değer parasına
0 oy
tarafından
belediyenin oyun grubu bildigim kadariyla yok ama yarim saat bir saat etkinlik yapan isadem kurumlari var bagli oldugunuz belediyede isadem die arayip bilgi alip gidip kaydinizi yaptirabilirsiniz.. etkinlik oldukca gelmeniz icin ariyorlar
(185 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 185 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde nur1203 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 496 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu