0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kizlar iki gün önce arkadaşa oturmaya gittik. Gelen arkadaşlardan biri bugün korona olduğunu öğrenmiş. Yan yana oturmuştuk ilk geldiginde sarıldı bana sarilmayalim dediğim halde. Bebeğimi falan kucağına aldı. Çok korkuyorum korona olmuş muyuzdur :( bebeğinden korkuyorum iki doz sinovac olmuştum geçen sene de hamileyken korona geçirmiştim. Acaba korona olmuş muyumdur var mı böyle aynı ortamda korona bulunup hasta olmayan :(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah olmamissindir ama muneccimde degliz ki be bacım bekliyip gorcez ama annem korona oldu kız kardeşim abim babam surkeli yanindalardi olmadılar dua et insallah olmazsiniz
(1,271 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm bence test ver sende sonuçta aynı ortamda kalmışsınız inşallah kötü birnsry yoktur da 
(1,271 puan) tarafından
İnşallah canim ya çok korktum biraz bekleyip öyle test vercem şuan olsa bile çıkmaz sanki :(
tarafından
Herhangi bir belirti var mı
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Belli olmuyor canım babam yanimizdaydi kızımı sevdi hiçbirimiz olmadık ama ben işyerinde oldum temasta yoktu değişik şans işi gerçekten eşim le aynı odada uyuduk o olmadı mesala 
0 oy
tarafından
Tamamen şans canım olup olmaman aynı evin içinde bile negatif pozitif olanlar var mesela herkes olmuyor belli olur bı kaç güne bence test verirsin 
0 oy
(682 puan) tarafından
Abimler oldugunda hamileydim ve butun gun beraber yemek yedik dip dibe oturduk surekli yan yanaydik ertesi gun abim kovid oldu ben olmadim bebegim dogdu 5 aylikti amcamlara gittim bebegimu sevdiler optulwr surekli kucaklarindaydi biz yan yana oturduk hep ertesi gun kovidlerdi cok korktum ama biz olmadik cok sukur
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Valla canım büyük kızım covid oldu, muhtemelen küçük kızım da oldu, onlardan bana geçti simdi ben de covid im. Ama eşim negatif. InsaAllah sen de değilsindir. Lütfen su sosyalleşme durumlarını bir müddet bıraksın herkes, virüs yeniden yayılıyor. Dikkatli olalım.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 111 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mucizem (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
27 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 150 göst.
0 oy
14 cevap 265 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde Gonca_23 (27 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...