0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Azeribaycanli kizlar sohbete gelin 

9 Cevaplar

+1 oy
(20 puan) tarafından

Men Azerbaycandan yaziram. Hamiya Salamlar Türk qizlarına demek isteyiremki biz sizin dilivizi başa düşuruk bacardiqimiz qederde sizlerin sualarina cavab yazanda türkçe bildiyimiz qeder yaziriq amma siz bizim yazdiqlarimizi başa düsmursuz ve burda çox Azerbaycanli varki türkce başa duşsede özünü ifade edib yaza bilmir bu platforum onuncunduki hamileler bir birilerine sual verib cavab alsinlar menim bir aqriyan yerim varsa onu Azerbaycan dilinde yazcam siz onsuzda başa dusmuyceksiz  ona göre Azerbaycanlari söhbete caqrilanda sizler mudaxile etmeyin aranızda başa duşenler varsa buyuruv yaza biler

tarafından
Canım bu gün bir post açıldı zaten bu konularla ilgili ne olursa olsun evet kendi dilinizde konuşmak isteyebilirsiniz dediğin gibi en doğal hakkın ağrıyan bir yerim varsa sorayım cevap alayım diyorsun hadi kendi dilinde sordun bilen çıkmadı ama ben seni anladım ve bir cevabım öözümüm da var sadece Azeriler dendi diye cevap vermemelimiyim?
(20 puan) tarafından
Mende onu axirda qeyd elemisem eger başa duşenler varsa buyrub yaza biler men türkce başa düsurem sualarimi çox vaxt türkce yaziram amma ele qizlarimiz varki olar türkçe az az bilirler sualarini yaza bilmirler elbetdeki men nece türklerin sualarina bildiyim qeder cavab yaziramsa olarda Azerbaycanli qizlarin sularına başa dusdukleri qeder cavab yazmalidilar çunki burda bir birimize komek elemeliyik
tarafından
Keşke herkes senin gibi art niyetsiz güzel düşünse haklısın ama soruyu yazan kişi gebelik kısmında kapatıldığı için yazmış yinede teşekkür ederin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Canım ne oluyor kayıt olur olmaz kaç tane post actin?? Amacın ne ?? 

(10 puan) tarafından
Canm arkadashim acmish
Evet ordan bakinca biraz komik gibi gorunuyor biliyorum
(1,379 puan) tarafından
Ahahahah ya hatice hayırdır :)))
(1,379 puan) tarafından
Soruları birikmiş :)))
tarafından
Bnde anlamadım :))
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Var burda dolu yazarlar belki 

0 oy
(125 puan) tarafından

Mənn azerbaycanlıyam

0 oy
tarafından

Canım hepimiz kardeş değilmiyiz neden ayrımcılık yapıyorsun azeri kızlar gelin diye hiç hoş değil

(10 puan) tarafından
Ayrimcilik yapmiyorum sadece  bazi suallar var anlada bilmiyorum
0 oy
(59 puan) tarafından

Ben varim :)

Yani annem azeri babam turk 

Bemde axerbaycanda evliyim:)

0 oy
(385 puan) tarafından

Gündüz saati Azerbaycan'lı bir kardeşimiz diger hamile soru sayfasına konu dısı paylaşım yapmış postu kapatılmış bu arkadas da azeri olduğumuz için ayrım mı yapıyorsunuz diye yazmıs tı ama bizde konu dısı yazınca bizimkilerde kapatılıyor yanlız sımdı de senın yaptığın hos değil dinime küfreden Müslüman olsa misali yazmışsın kardeşim 

tarafından
Kesinlikle canım haklısın ayrımcı olan insan herkesi kendi gibi bilir boşver
tarafından
Canim ayrimciliktan diyil bende azerbaycanliyim. Ve uygulamaya girdigimde bende sormuştum varmi diye. Amac ayrimcilik diyil sadece azerbaycanlilarin olup olmadığını bilmek istiyordum. Arkadas da ayrimciliktan dolayı sormamis bence. Hepimiz turkuz tabiki
tarafından
Hepimiz kardeşiz birbirimizden farkımız yok ama post kapandı diye ayrımcılik yapıyorsunuz denip burada nisbet atar gibi azeri kızlar gelin yazılması pek hoş değildi
tarafından
Gelin yazilmasi cok hos durmuyor dogru ama azeriler varmi burda gibi sora bilirdj
(10 puan) tarafından
Hayir dogru dusunmuyorsuz hepimiz MUSLUMANIZ alehamdurillah
Amma biz turk azerisiyiz oyuzden kusura bakmayin ve ordan nasil okuyub anladiniz bilmiyorum amma her kes kendi dilinde sorularini paylashmak istiyor lutfen yapmayin boyle
0 oy
tarafından

Orda doğdum ama göçmen türküm :) Ahıska Türküyüm :) Azerbaycanda doğdum şuan Elaziga gelin geldim burdayım :) 

0 oy
(758 puan) tarafından

Bız nere gidelimm :)) 

(10 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bi yere gitmene gerek yok sadece bi sorum olursa burdan paylasim diye actim poct
(758 puan) tarafından
Espriydi  canim zatenn :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
0 oy
3 cevap 142 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nurlanin anasi11 (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,203 puan) tarafından soruldu
0 oy