0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (396 puan) tarafından
Bebeğim Bi haftadır turuncu renkli sıvı bir şekilde yapıyo kakasını. Ikınıyor gazı var biogaia kullandım bir işe yaramadı rezene içtim olmadı. Bugün sabah altını degistirecektim baktım sağ kasığında şişlik var alıp götürdüm doktora. Doktor ultrason verdi ama onu da 16 Aralık da randevu verdi. Ne yapacağım hiç bilmiyorum. Doktor 2 saatte bir emzir dedi gazı olmasın belki de sütün yetmiyor dedi. Halbuki sütüm de var kendiliğinden akıyor bazen. Ay ne yapacağım bilmiyorum kafam karma karışık. 

2 Cevaplar

0 oy
(2,167 puan) tarafından
Canim bioagaia bir hafta kesintisiz kullanicaksin ayni saattlerden duzenli yaninda nurse harwey s gaz damlasi kullann duzene girer insallah. Kakasida o renkte olmasi normal kucuk daha kendi ictgn rezeneden 3 cay kasigi gunde verebilirsin bebisine surekli masaj yap karnini ayaklarini sicak tut
(396 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol nurse harveys kaç damla verecem peki
(2,167 puan) tarafından
Gunde 3 kere 8 er damla ver kuzum .
(2,167 puan) tarafından
Benm bebegim 4 aylik yeni biraktim gaz damlasini ve biogaia yi 3 aydir kullaniyordum ve simdi hic sirtina vurmuyorum kendi cikariyor gazini sende ikisini en azindan bir iki ay kullan
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Biogaia bağırsak düzenleyici ve bi şişe bitmeden asla işe yaradığını göremezsin biz altı ay kullandık ne kabız ne ishal yaşadık probiyotik o düzenli kullanman lazım kaşığında fıdık ya da kist olabilir onu operasyonla alırlar ama 16 Aralık çok uzun bi süre bulunduğun yerde özel varsa git yoksa yakın çevredeki illere bakıp git aksatma çünkü fıdık ya da kist bebeğini canını acıtır büyük ihtimal her bez değiştirdiğinde ağlıyordur 
(396 puan) tarafından
Yok canım bez değiştirdigimde ağlamıyor altını açınca rahatlıyor hatta. Ama sürekli ıkınıyor. Ağlayınca ikininca şişlik çıkıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
18 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...