+1 oy
1,268 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (9,652 puan) tarafından

Çok yanlış öğretmişler bize popo soz de yata yata buyurmuş bunca zaman hiç büyümedi:D bende hareketle büyütmeye başladım inşallah buyur :D squat yaptım bunlada kal madi baska  bacak hareketleri de yaptım..  tabi bunlada kal madi koşu bandında koştum  :D vücut vücut olalı bu kadar spor görmedi:D teşekkürler Aslı:)) harika fizik isteyen hatunlar sizde durumlar nasıl? 

17 Cevaplar

0 oy
(1,886 puan) tarafından
Allah canına almasın kız başlığı görünce içim daraldı yine biri öldü diye kuzum yapma böyle şeyler ☺☺
(1,886 puan) tarafından
Hahaha deli ya ben kız yüzünden ypmıyrum off
(9,652 puan) tarafından
Uyut yap Kuzum bende uyur uyumaz  yaptim
(1,886 puan) tarafından
Daha yeni uyutyrum kuzum diş çıkartacak çok yoruyor beni kendimi yatağa zor atyrum:(
(9,652 puan) tarafından
Off o evre çok zor kuzum kolaylıkla çıkarır inşallah dışını:/ dinlen sende kuzum
(1,886 puan) tarafından
İnşallah bitanem ya çıksın artık
-Reklam-
0 oy
tarafından

Citosumu yedim totosumu yaydm :D benimki yata yata büyüyen cinsten

(9,652 puan) tarafından
:D ohh keşke benimkide öyle olaydı yata yata ici ne kaçtı yok oldu :/ spor yaparken bi yandan da ağzımda çukulata vardı ama amaç kilo değil bendeki popo :D
0 oy
(2,633 puan) tarafından

Hahaha yapicam dedim yapmadım :D hatta bugün foto atıcaktım buraya :D

Eşim işten geç gelince arkadaşım da kaldım bende, 10.30 da geldi eşim.

Ben gene Panda gene Penguen :D

(9,652 puan) tarafından
Hadi hadi hiç bişey için geç değil kalk yap bisiler smart azıcık kendini:)
(9,652 puan) tarafından
Bize verdiğin sözü tutmalisin
(2,633 puan) tarafından
Hahaha yarın artık :D Söz yarın aticam :D
(9,652 puan) tarafından
:( sözünde durmadın bu gun yarın maske artı spor daha fazla aktivite yapman lazım ona göre:D
(2,633 puan) tarafından
Tamam anlaştık :D
0 oy
tarafından

Son 280473003 saattir oturuyorduuuu...bende durum buu:(

tarafından
Yok kız zaten silcem de.bu olmadan da mal gibi oturuyorum allah sonumu hayr etsin....akşama kadar Muhammed uyusun da isim gucume bakayım diyroim.muhammed uyuyunca da .boş boş yatıyorum .bu nasıl bı miskinliktir ya.depresyondan mi oluyo kafayı yiycem artık .evin halı içler acısı .ölmuusm toprak atanim yok sanki ...bı insan bu kadar dipte olamaz ya
(9,652 puan) tarafından
Kız sen böyle düşündükçe daha çok dibe batarsın az kendini gaza getir suan da hiç bisi için geç değil bak suan da muhtemelen uzanmış tlfnd A takılıyosun  kalk evin işlerini yap ilk bisiler ye öyle al tlfnu kuzummm.. bak böyle kendine anca kızarsın hadi harekete geç esin gelene kadar bitir işleri..
tarafından
Kavgaliyiz kuzum belki gelmiycek bile .hiç belli olmaz .bıktım valla.
(9,652 puan) tarafından
Noldu ? Yemek mevzusumu kuzum
tarafından
Yok canım biseyleri yüzüne vurdum gelemedi...
0 oy
(800 puan) tarafından

:)) az kaldi iki ay sonra ben de sizinleyim de benkm popo  hamileyken  kocaman oldu kiz kucuktmek lazim benimkini:D

(9,652 puan) tarafından
:D biz büyütme tayfasıyız kucultemk nasıl olur bilmiyoruz..
(800 puan) tarafından
:)) sporla küçülür  herhalde tek ümidim  spor cunku dogumdan sonra toparlanir toparlanmaz baslayacagim
(9,652 puan) tarafından
Inşallah canım :) bende 2 3 gündür hafiften bi gaza geldim başladım estetik yaptırmayı dusunuyodum oysaki :D
0 oy
(221 puan) tarafından
Kılon mu yok yoksa popondan mı almıyorsun canım ben 35 haftalık hamıleyım arka arkadan on onden cıktı gobek giderse guzel olacak ınsallah :)) 
(9,652 puan) tarafından
57 kiloyum kuzum bence gayet iyi kilo kilo boy oranimda sorun yokta popo yok neden bende anlamadım:/
(221 puan) tarafından
Aynen canım kılon da gayet ideal azda degil ınsallah buyutursun ne dıyım :))
(9,652 puan) tarafından
:D amiiinnnn.... inşallah kuzumm yoksa bıçak altına yatmayı göze aldım:D
(221 puan) tarafından
Esin mi istiyor kendin mi canım
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Bana bacak göbek için lazım popoda büyük ben ne yapacam bilen varmı :D

(9,652 puan) tarafından
Popom hiç büyük olmadı hiç anlamıyorum ben seni :'(
(1,933 puan) tarafından
Ayy aman olmasın erisin kaybolsun çok çirkin duruyor elbise bile olmuyor bi an once erimesi lazim
(9,652 puan) tarafından
Seni hiccc anlamıyorum.. belimden düşüyor pantolonlar poposuzluktan :(
(1,933 puan) tarafından
egzersiz yap olur canım banada bi egzersiz bul eriteyim selülitte var :)))
(9,652 puan) tarafından
Yürüyüş bence en güzel spor benim en sevdiğim:) hatta tek sevdiğim;)
0 oy
tarafından
ben yata yata büyüttüm simdi cocuk baka baka kucultme derdindeyim :)
(9,652 puan) tarafından
:D vayyy lafa bakkk be...  harikasın ❤
tarafından
sende harikasin canim benim :)
0 oy
tarafından

Valla bende pazartesi den beri devam ediyorim. Karin kasi egzersizimi yapiyorum birde asli nin soyledigi 15 dk lik video yu yapiyorum. Portakal yavi ve streç i unutmuyorum  :)

tarafından
Ya benim popo aslinda kucuk degol ben bu hareketi uapinca popo daha büyür  mu acaba . Ben gobek hitsin istiyorum :)
(9,652 puan) tarafından
Hiç fikrim yok kuzum :/ göbek için ozaman başka hareket çalış bence büyüyebilir
tarafından
Karin egzersizine de basladim zaten canim. Kum saati gibi olurmusum. Incecik bel kocamaaan popo :Dd
(9,652 puan) tarafından
Annammmm.. bende ondan istiyorum işte:D
tarafından
Ay ne yapcan o kadar :D
0 oy
tarafından
Ah sendeki su popo aşkı neymiş ya ☺☺☺☺☺☺
tarafından
Amin bebeğim banada zayiflama nasip etsin ☺☺☺☺
(9,652 puan) tarafından
Tummmmm... zayiflamak isteyenlerede  zayıflatmayı nasip etssiinnn :D
tarafından
Saol kuzum dua et bol bol ☺☺❣❤
(9,652 puan) tarafından
Allahım konuya bak :D rabbim bize başka dert vermesin :D
tarafından
Amin kuzum ya rabbim buyuk dertler vermesin
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Ben gözle görülür derece farkı görüyorum kuzu hadi kolay gelsin hepimizi sağlıklı sporlar hadi gitsin kilocuklar gelsin seksi vücutlar hhahahha ❣️❣️❤️❤️
(9,652 puan) tarafından
:D hayalim sexy vücut kilo değil tek dileğim sexy vücut:D
(4,758 puan) tarafından
Tamam canım olur inşallah benim de hayalim sıkı vucut kuzum yavaş yavaş olur tatlım
(9,652 puan) tarafından
Kız sen çok zayıfsın resimlerde bence biseye gerek yok:)
(4,758 puan) tarafından
Var canım kollar bacak ve baldır kalça öyle gebelikte baya saldı kendini sıkılaşsın istiyorum göbek gitti biraz da sıkılaştı çok şükür canım bu arada popo büyüsün istiyorsan ağırlık kaldırarak squat yap öyle büyüyor
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Ben goguslerime slikon taktircam başka yolu yok popo var o yok:D bide biri küçük biri büyük:D
(9,652 puan) tarafından
:D 1bucuk silikon.. göğüs için yok mu acaba bi egzersiz falan
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Canımsın ❤ Gaza gelmene cok sevindim bende bugün 45 dk koştum basket sahasının icin de binada ki hatunları toplayarak ama bir neriman ablamız var evlere şenlik 2 litrelik termosa cay i doldurmuş bir tepsi börek 5 paket çekirdek koşu ya gelmiş:))))))))))) Kuaför e gittim ful doluydu aldım boyaları Saçı mi boyayacağım şimdi:) bugün 8 ayrı cam sildim 3 Oda nin tülünü yikadim eşim astı demin eşim koltuk takımını sildi bende ütü yaptim sepet dolusu squat yapa yapa;))
(5,938 puan) tarafından
Bu arada benim de kimlikteki adım Eylül Aslı ❤
(9,652 puan) tarafından
Yaa :) sende mi eylülde doğdun canım biz eylül de doğsun diye baya dr ye ısrar etmiştik eylül ismini çok seviyorum esim de öyle:) ayaz erkekte tatilde desene şuan ayazın yerinde olmayı coook isterdim ;) sen nerede yasiyosun canım ? Bende sarımsak ıhlamur falan zehraya ömere başlarsam iyi olur omerin her yediğine koyuyorum da zehra daha nazlı bide bağışıklık sistemi falan da çok düşük bi sürü şeye alerjisi falan da var 2 3 ay önce baya bi hasta olmuştu 1 haftaya yakın hastanede kaldık şimdi de 4 aylık bi tedavi uygulanıyor bende bi bağışıklık güçlendirmek için bisiler yapmam lazım inşallah yer canım
(5,938 puan) tarafından
Kesinlikle propolis almalısın suyuna kat içsin arifoglunun tamamen doğal sana o 6 ay net gider ayaz in bağışıklık tavan çünkü 3 yıldır veriyorum propoliste ayaz babannede zenci çocuğuna dönecek yakında ben istanbul anadolu yakası göztepe de oturuyorum canım.12 eylül de doğdum 1987 de ;) alerji için de bire bir propolis.valla cumartesi tatile gidiyoruz ayaz bey e resimlerini attim yok gelmeyeceğim bu sene dedi beyefendinin bugün nedeni belli oldu görüntülü aradı  beni  bugün anne bizde buraya taşınalım mi dedi işim burada oğlum babaninda  dedim demesin mi burada ada adinda bir kiz ile tanıştım Her gun birlikte denize gidip oyun oynuyoruz  ne kadar güzel oğlum dedim. Ama tabiki aşık olmuş benim oğlum ❤ bende diyorum ki bu çocuk bizimle tatile gelirdi karın ağrısı belli oldu işte kayinvalidem e  soruyorum Ayaz sarı hayranı kiz maviş sarışınmış inşallah gelmemezlik yapmaz istanbul a babası 15 eylulde alip gelecek çünkü
(9,652 puan) tarafından
:D bulmuş güzel kızı yaz aşkı onun için oraya tasinicakmis bak sen küçük beye :D elinin tersiyle tatili bile itmiş he :D okullar açılınca mecbur kuzum kızında okulu açılır bide havalarda başlar soğumaya bi süre sonra canı sıkılmaya baslar.. bende yıllar yıllar önce ablamlarla gitmiştim erdege bende orda birine aşık olmustim :D ayaz aklıma onu getirdi.. propolis aklımda canım ama suan da bi sürü ilaç kullanıyoruz da direk burun spreyi d vitamini puff kan ilacı maflor bide o ağır gelir mi dr ye danışmadan vermek istemiyorum canım şimdi tedavisi devam ediyoken bi ara pekmez iciriyodum  ona da tekrar başlasam iyi olucak mevsim geçişleri bizim için çok tehlikeli
(5,938 puan) tarafından
Propolis hic bir ilaçla etkileşme yapmıyor suda çözülüyor damlası canım.oy yaz aşkı  :)ah ahh  eskiye gitmişsin ne güzel . Valla babasına dedim de ya gelmez se orada okuyacağım derse diye dert edindi bende 3 ayda 1 arkadaşının yanina getiririm seni mektup yazarız görüntülü konuşursunuz derim dedim ;) bir sürü ilaç kullanıyor muşsunuz canım inşallah hepsini keser dr .
0 oy
tarafından
Resim atmak istedim boydan ama ayıp :))) bnmki şekil aldı coktan
(9,652 puan) tarafından
Tamam kuzum :) ben gelene kadar daha usturuplusunu çekersin belki :) benim o uyku tulumu tarzında korede ya dün gelmiş yada bu gun gelir :)) bide esin iş yerine vermiş siparişi bi tirsiyorum he açarlarsa diye :D hamileyken sutyen falan almıştım esim de unutmuş sekter kız aramış kargonuz geldi demiş esim de unutmuş ne olduğunu ac resmini yolla bi demiş:D kız da gorumcemde isyerinde resmini istedi ama utanıyorum falan demiş :D neyse işte aklıma geldi sabah sabah
tarafından
Hahaha offf ya çok kötü olmuş ☺️☺️☺️
Korseyi giyince bakalım nasıl hissedeceksin içinde kesin sıkı biseydir
(9,652 puan) tarafından
Kesin kuzum bide beden ben seçtim siparişi eşime bıraktım bide yanlış verirse ici Ne girememe ihtimalim de var merakla bekliyorum iyi bişidir diye tahmin ediyorum
tarafından
İnşallah umduğunu gibi gelir bana da iyi bsy geldi valla keşke bnde ondan alsaydim yumanaya 200 kusur vereceğme 200 daha ekler onu alırdım
(9,652 puan) tarafından
Dünyanın en ince belli rekortmen hatununun kullandığı marka kuzum :) çok umutluyum o yüzden:D yumana ne oda baya iyi bi marka oda iyi bisidir
0 oy
(797 puan) tarafından
Kız ben boş dura dura alışmışım kolumu kaldiramiitrum o oturma şeysii hiç olmuy;)))?
(9,652 puan) tarafından
Büyümedi bunca zaman oturarak :D hareket lazım kuzum
0 oy
tarafından

doğurayım  da katılacam  sizin kervana:D

(9,652 puan) tarafından
Ne kadar kaldı kuzum dogima
tarafından
21 gün var kuzum ama acil sezeryan olabilirmişim  bebek hareketlerini say dedi doktor dün nst  de sıkıntılı  çıktı  bebeğin hareketi çıkmadı
(9,652 puan) tarafından
Aman dikkat et canım sık sık git kontrole.. sağlıkla kucağına al insallah
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Ben dikişlerimin  iyileşmesini  bekliyorum  canım. Sonrasında senin gibi sıkı bir maratona gireceğim :D:D gerçi hemen toparladı vücudum ama sıkılaşmak lazım :D:D

(9,652 puan) tarafından
Ornek alincak kişi değilim kuzum :D benim genelde böyle şeyler geçici bi heves oluyo:))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 525 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 818 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,104 göst.
20 Nisan 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Merakli anne (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,733 göst.
8 Kasım 2019 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,590 puan) tarafından soruldu

377,329 soru

11,292,013 cevap

34,710 kullanıcı

...