0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından

image

Dün rahatsızlandım  acilde kan verdim. Doktor ekranından bakmıştı bir şeyin yok dedi. Sonucu bugün e nabızda ben de bakayım dedim. Crp yüksek acaba normal mi yani doktorun demesi gibi. Yoksa gözden mi kaçırdı. Daha çok lkan bakıldı onlarda sıkıntı yok.

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne olduğuna netten bakabilşrsin. 
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Enfeksiyon çıkmış kanda
0 oy
tarafından
Oluyo böyle şeyler bacım değerim çok yüksek ya da çok alçak çıkmazsa söylemezler çünkü o anki ruh halinden hormonları dan açlık yokluğundan bile ufak tefek şeyler çıkabilir 
0 oy
(612 puan) tarafından
Enfeksiyon var, bence başka bir doktora daha gorunmelisin
0 oy
(65 puan) tarafından
Enfeksiyon var ama çok yüksek değil. Bol su iç
0 oy
(669 puan) tarafından
Doktor takmamış enfesyon var başka doktora git bence antibiyotik falan veriyo eşimin değeride seninki kadardı o çok kötüydü 1 hafta acile gitti ilaç verdi iyileşti 
0 oy
(124 puan) tarafından
Hic ilac vermedi mi sile hekimine gisterebilirsin
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Hafif enfeksiyon var kendine uiyi bak bol c vitamin güzelce uyku vs işte kendine bak geçer 
0 oy
tarafından
Belirli sınırları var benim de 25 çıkmıştı doktor birşey demedi korona falan gecirdinmi
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Enfeksiyon var canım en yakın zamanda dahiliye den randevu al kan ve idrar testi ver. Bende de crp yüksekti idrar yolu enfeksiyonu olmusm karnım belim öyle bir ağrıyordu ki en sonunda acile gittim ama acildeki doktor ne kan aldı ne ilgilendi sırt agrin var diyip yolladı bende ertesi gün hemen dahileyeye gittim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 378 göst.
5 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayse02 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gul_87 (48 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 231 göst.
9 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmosum (7,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.

378,322 soru

11,323,601 cevap

34,775 kullanıcı

...