0 oy
478 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Afederseniz kizlar hamile qalmag icin sans ne zaman artar, adet oldukdan sonrami yoksa yumurtlama gunumu ,lutfen deneyenler oldumu yardim ederseniz sevinirim.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yumurtlama günlerini takip et. O gunlerde gun aşırı iliski yasarsan sansin artar

(22 puan) tarafından
Aa demek yumurtlama gununde tesekur cnm
tarafından
Adetin in ilk gününden itibaren 12.günden sonra yumurtlama başlar eğer 28 günde bir adet düzeniniz varsa bu adetin 14.gününde denk gelir
tarafından
Rica ederim..
(22 puan) tarafından
Anladim canim ama Ben budefe.32 gunden Bir adet oldum
(22 puan) tarafından
Adetin ilk gununde 12 gun sorami baslarmiiiiiii ?Ben boyle hesabliyor bir sonraki adetimden 14 gun cikiyorum ,ben dogrumu hesabliyorum. Yumurtlama gununu
-Reklam-
0 oy
(22 puan) tarafından

Benim ilk gebeligim adetimin bittiği gün hamile kaldim hemen 21+6 

(22 puan) tarafından
22 marta adetim bitti o gün de hamile kaldim
(22 puan) tarafından
Amin canım Saol
(109 puan) tarafından
Cinsiyeti nedir cnm?
(355 puan) tarafından
Adetinin bittiqi qün hamile kaldiqini nerden biliorsun?? Yani hanqi qun tuttuqunu falan nasil anliosun??
(22 puan) tarafından
Doktorum soyluyor cnm ve hesaplayabiliyoruz herhalde
0 oy
tarafından

Hic ugrasma indir bi regl takip programi o hesaplasin kuzum ona  duzenle hayatini :) 

(22 puan) tarafından
Regl ne proqrami lutfen anlatirmisin
tarafından
Benimki duzensiz oldugu icin takip ederim ay ay ne zaman oldum ne zmaan bitti vs programlar var bir suru o otomatik hesapliyor senin adet duzenini ne zaman gebelik sansin yuksek ne zaman dusuk hepsini hesapliyor bende ordan takip ediyorum
0 oy
(32 puan) tarafından

Ovulasyon testi ile hamile kalabilirsin =) kesin çözüm 

(22 puan) tarafından
Ovulaysaon testi nedirki hamilelik oluyomu lutfen yazarmisiiz
(13 puan) tarafından
Canim eczaneden ovulasyon yani yumurtlama testi almak istiyorum dersen verirler. Aynı hamilelik testi gibi kullanılıyor iki cizgi de net oldugunda o gün senin yumurtlama günün oluyor. Adetinin basladigindan 10 veya 12 gün sonra testi yapmaya basla o günlere göre de gün aşırı iliski sonrasinda hamile kalma olasiligin yüksek. Ben öyle hamile kalmıştım.
(22 puan) tarafından
Cook tesekur derim mutlaqa alicam.

İlgili bir soru bulunamadı

374,578 soru

11,203,493 cevap

34,505 kullanıcı

...