0 oy
568 göst.
Diğer kategorisinde (664 puan) tarafından

image

çoçukları hastaneye götür getir yorulduk biraz atıştırmalık dedik ardından cerezleri indirdik

8 Cevaplar

0 oy
(156 puan) tarafından
Afiyet olsun cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eltimle bisss çatlayin sisss :Dd
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Eltisiyle yanyana mutlu olan birini görüyorum Allahim gözlerim yaşardı :D milletin eltisi birbirine gider gelir pasta börek çörek yer 5  çayı yapar bizimki de benden kaç yaş büyük benle si.dik yarıştırıp ben hamile kaldım doğurdum diye oda hamile kalır işte Rabbim seçip göndermiş bana :D

(664 puan) tarafından
Buda senin şansın benim zaten bu hayyataki tek normal insan eltim
(9,626 puan) tarafından
Ne güzel işte canım Rabbim muhabbetinizi daim etsin inşallah ❤
(99 puan) tarafından
Ayyy al bende de o kadar benim ikinci evliliğim kimseye söylemeden gittik nikahlandık eşimle eşim dediki yengem sorarsa resmi nikah yapmadık sadece imam nikahı var de dedi niye dedim de sen dedi neyse aradan zaman geçti görümcemde toplandık konu evliliğe geldi bişey dediler eşim hakkında bende evleneli 1 yıl oldu hiçte öyle değil dedim biz ilk günden nikahı yaptık öyle aynı eve girdik eltim dedi ki resmi nikahı ne zaman yaptınızda 1 yıl oldu dedi bende resmi yok imam nikahı var sadece dedim e tamam o zaman evli sayılmazsınız dedi hiç bişey demedim eşim dedi ki e yenge sizde 5 yıl evli değildiniz dimi dedi ben şok meğerse h. spam kendisi 5 yıl nikahsız yaşamış :)
(9,626 puan) tarafından
Ağzım açık kaldı ☺☺☺☺
(99 puan) tarafından
Valla 2 buçuk yıldır eltimle ilgili ağzım nelere açık kalıyo bir bilsen sözde beş vakit namazını kılar kuran okur ama yaptıkları konuştuklarını bi duysan ağzın hiç kapanmaz :)
0 oy
tarafından
Bende eltimi çok ama cokkk severim canimdir canım benimm 40 gün arayla evlendik o düğünle geldi bende kaçtım geldim 22 yıllık oldu çok şükür bir kere beni kırmadı seviyorum arkadaşım
(664 puan) tarafından
Bende valla çok severim
tarafından
Çok şanslıyız maşallah Allah kem gözlerden korusun
0 oy
(687 puan) tarafından
Bnde eltilerin çok severim.ikisi öz ablam gibidirler.
(664 puan) tarafından
Demi aynen öyle oluyo
0 oy
tarafından
Şu beyaz tatlının ismi ne ya bi yerde yemiştim çok beğenmiştim adını unuttum
(664 puan) tarafından
Etimek ve kedi dili tatlıları
tarafından
Tamam teşekkür ederim canım afiyet olsun size :)
tarafından
Fatmacım teşekkür ederim canım bakıcam nefis yemeğe :)
(664 puan) tarafından
Rica ederim canım benim bu arada abone oldum sabahın altısı sizin videoları. İzliyorum
tarafından
:) teşekkür ederim canım ❤️ abone olan ellerin dert görmesin :)
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ne güzel bizde eltimle böyleyiz hatta daha fazlası Allah daim etsin inşallah 
(664 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Ayy bende büyük eltimi severim cok iyi anlasiriz yalvarir resmen oraya gidelim diye☺☺☺

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 207 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 327 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Thinkofvictory (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 281 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde &Sukufe& (6,992 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 281 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...