0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2019 temmuz ayı annesiyim. Bebeğim 29 haftalıkken felan tersti doktor döner dedi ama dönmedi sonra sezaryen günü verdiler 25 temmuza. Baya da üzülüyorum sezaryenle erkenden alıcaklar 1 gün bile çok önemli anne karnında diye. Sonra bende 24 temmuz akşamı eşime bi yemek yaptırdım sezaryenden sonra hemen yiyemem diye baya ****** gibi yedim ahahah o gün annem ve kaynanam da geldi tabi ben gece 12 ye kadar yedim sabah 8 e kadar yemicem güya sonra. 12-1 gibi bi baktım suyum boşaldı kaynanamla anneme suyum geliyo dedim gülerek kaynanam inanmadı su değildir dedi güldüğüm için herhalde inanamadı. Suyum geliyo ya bak yine geliyo dedim o anda yer kirlenmesin diye çamaşır selesi vardı yanımda onun içine girdim baya gülmüştük doğumdan sonra :D neyse sonra apar topar gittik yeni yemek yediğim için doğumu serumla durdurdular sabah 8.50 de oğlumu 38+5 2940 gr 48 cm kucağıma aldım. Ama doğum başlamıştı acaba dönmüşmüdür o zaman diye takılıyo aklıma. Doğumdan önce son kez baksalardı keşke. Nst ile ters mi düz mü anlaşılıyo mu acaba?

5 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
48 cm yi açıklık okuyan ben şok:D
tarafından
Ahahha Allah seni yaa :Dd hastaneye gittigimde 1 cm aciklik deyip zaten sonra serum verdiler bide sanci hissetmiyodum ameliyata yarim saat kala hissetmeye baslamistim
(581 puan) tarafından
Vallahi 3 4 defa okudum ya hahahshsh. Masallah canim aklına hic döndü mü diye getirme o an şartlar onu gerekirmiş oyle olmuş de geç bosver :)
tarafından
Da insan merak etmiyo değil bide kac gun anestezi yuzunden bas agrisi cektim cok zordu
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben hatırlamak bile istemiyorum. Hatırlayınca içim titriyor..  

Selenin içine girmek iyi fikirmiş ahahaha  :D

tarafından
Of hiç sorma çok gülmüştük kaynanam vah ev kirlenmesin diye seleye girdi kız diyodu surekli :Ddd cok komikti ya
0 oy
(2,719 puan) tarafından

Oğluşunla doğum günümüz aynıymış :)

Maşallah Rabbim size bağışlasın. 

tarafından
Uf esimin hiiiic sevmedigim bi kuzeni var onunla da ayni gun bu beni üzmüştü ahahahha
0 oy
tarafından
Hahahahaha :D camasir selesi mi hdhhdhdjd.

Asiri guldum
tarafından
Bizde çok gülmüştük hayir ev kirlense nolur yani yere akmasin diye garip ben :Ddd
0 oy
tarafından
Ayyyy 3 doğumu anlatsammm sabah olur kısaca hepsi ayrı bir ben hepsi arı bir annelik çok şükür iyiki yaşadım açısıyla tatlısıyla elhamdülillah
tarafından
Benim ikinci doguma cesaretim yok ya ameliyat felan korkutmuyo da baş agrisi korkutuyo aglaya aglaya tuvalete gittim hep ve yatarak emzirdim kac gun oturamadim bile ne zordu :///
tarafından
3 .sezeryan oldu migren hastasıyım 10 senedir tedavi goruyodum sekiz ay önce doğum yaptım sezeryan sırasında beni bayıldım diye yalvardım. Yok dediler başını hiç çevirme tavana bak hiç oynatma oynatılan basın çok ağrır dediler hiç oynamadım ve hiç migrenin tutmadı diye bilirim doğumdan sonrada çok nadir ben her ay iki kere hastanelik olurdum acaba sen oynattinmi başını benim belden assasiydi uyuşukluk çok neskafe içtim bide çıkınca 40 gün filann
tarafından
Ohooo ben surekli bi ona bi buna bi otarafa bi bu tarafa bakiyodum bana bisey demediler ki ne biliyim boyna kafami cevirdim agladim felan sonra kusma hissi geldi oluyomus o genelde olmasin diye metpamid veriyolsrmis yan etki yapiyo bana o yuzden veremediler yan döndurdum kafamin yanina koca bi bez koydular kusman gelirse kus ama ögürme dediler sonra beni ameliyattan sonra sedyeye alirlarken bike asagi ayaklarima baktim kafam durmadi sabit cidden demek ondanmis ya
tarafından
Evet canım bende onlara yalvardım bel fitogim var migrenin var omurgamdan iğne yapmayın bayıldım yok dediler bu iğne sen beni dinle herşeye iyi gelicek dediler gerce hiç anladım iğneyi çok korkuyordum sonra si bı felaket çok kol göğüs ağrım oldu benim saha sola dönmemek için zor durdum sonra bayıldım kızım çıktıktan 4saat sonra colikmisim eşim yeni soyluyo ben hiç bişey hatırlamıyorum soğuk dışında benim doğumum zor geçti biraz bebek tam alirlarken suyu çok diye döndü bagrai cigris doğdu ölüyor dün.ama çok şükür ne baş agrasi ne bişey olmadı şükür olsunn
tarafından
Bende de ilk gun sadece karin agrisi oldu sonra 4-5 gun bas agrisi oldu hele ilk gunler oturunca omuzlarim basim ölcek derecede agriyodu hani ameliyat olmasam normalde oyle agrisa ölüyorum beynime bisey oluyo diye hastaneye atardim herhalde kendimi. Titreme oldu dogudan cikar cikmaz ve lohusaligin 3.sabahi yine ölüm sogugu gibi üşüdüm cok garipti

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 1,138 göst.
13 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Nsb (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 372 göst.
2 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 206 göst.
30 Ocak 2021 Aile kategorisinde 26032020 (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 494 göst.