0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar yan yatarken sanki koluna boynuna cok yükleniyor gibi hissediyorum duzeltsem uyaniyor sirt ustu yatsa plur my

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gece kusabilir Allah korusun yan yatmasi daha jyi
-Reklam-
0 oy
(53 puan) tarafından
Sırt üstü yatırmaya tehlikeli, ayrıca bebeklerin senden daha fazla kemiği var yani bizim rahatsız olduğumuz pozisyonlarda onlar aksine çok rahat ediyor korkma yani koluna filan zarar vermiyorsun, aksine şuan kusma olayı var sırt üstü daha tehlikeli, hem şöyle düşün 9.ayinda senin karnında iki büklüm bir şekilde gayet sağlıklı oluyor dünyada kendini rahat hissetsin diye biz onu kundalıyoruz yani sıkıştığı zaman daha rahay hissediyor kendini hamilelik 3 trimestir değil 4 trimestir, ill üç, orta üç, son üç ay ve dış dünyada ilk üç ay
tarafından
Boynu falan agrir diye çekiniyorum
(53 puan) tarafından
Korkma bir şey olmaz sırtına yumuşak bir minder daya ona hafif yaslansın yeterli sola çok tereddüt ediyorsan sürekli yön değiştir, emzirdin geri koyacaksın bi önceki pozisyonun tersine yatır yeterli, sadece sakın sırt üstü yatırma
0 oy
tarafından
Sırt üstü  tehlikeli bacım kusarsa geri yutar boğulur Allah korusun biraz sağına yatır biraz soluna dinlendirerek yatır hiç olmadı yüz üstü yatır 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
En doğru yatış şekli zaten sırt üstü yatistir . Başı sağa sola döner kusarsa öyle çıkarır . Yan yatırmak doğru değil sizde araştırın . Gazını iyi çıkarırsanız kusma vs olmaz Allah'ın izniyle
0 oy
tarafından
Pozisyonel yatmalı sürekli düz sırtı üstü yatarsa kafa arkası düzleşiyor mesela düz yatırdın ya sadece kafasını Pozisyonel çevirip yatırabilirsin 
0 oy
(119,752 puan) tarafından
yam yatir sen kusar yaa
0 oy
tarafından
Gece kusabilir ve kafa şekli bozulabilir yanında olduğun zama kısa süreli yatır sadece 
0 oy
(372 puan) tarafından
Daha küçük canm yan yatırmaya çalış kusup boğulabilir.benim bebeğim yan yatınca daha çok rahat ediyordu bişey olmaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 142 göst.
0 oy
5 cevap 163 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.
24 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cns (514 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 419 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (103 puan) tarafından soruldu