0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar benim kaynanamın 10 sene sonra iki tane çocuğu olmuş ikisi de erkek. O kadar nazlı yetismisler ki anlatamam. Elma domates falan soymayi bilmiyor eşim :( çok mutsuzum bu durumdan. Evlendik işte bir gün duşa girecek diyor ki ben duşa giricem bana boxer atlet çikarir misin. Ses etmedim çıkardım işte. Çorap giyecek bana çorap getirir misin. Kirlilerini kirli sepetine atmaz odasına atar. En sonunda patladım birdaha bu dediklerini yapmicam annen çok nazlı yetistirmis seni dedim :) düşünün hayatı boyunca duş alırken kıyafetlerini annesi hazırlamış koca adamın yaaa egitiyorum ben ama artık:) sizin eşleriniz de boyle mı yetişmiş merak ettim

28 Cevaplar

0 oy
(3,148 puan) tarafından
Valla benimki hiçbir işten gocunmaz her şeyi yapar ben istesem benim eşyalarımı verir o derece nazlanmaz e böyle adamı da nazlamayayım da napayım❤️ 
-Reklam-
0 oy
(79 puan) tarafından
Bende aynıyım çamaşırı kıyafeti felan ben veriyorum :)
0 oy
tarafından
Çok çileli yetişmiş ama yapsam böyle yapma denez
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Nazlı yetişmemiş ama bana nazlanmaya kalkıyor :) Evlendiğimizde su getirsene diyordu, onu bile kalkıp kendi almıyordu.. Ben duştan çıkana kadar kıyafet ayarlasana diyordu, sonra ayarladığımı beğenmeyip kendi bişey çıkarıp onu giyiyordu.. Bi yere gidecek olunca benim kıyafetleri de sen hazırlasana diyordu.. Senin dediğin gibi, biraz yaptım, sonradan yeter dedim.. Şimdi kendi yapıyor.. Hasta olurum bi bitki çayı isterim, ben yapmayı bilmiyorum ki der.. Kaynayan suyun içine bitkiyi atmak için okul bitirmek gerektiğini falan mı zannediyor anlamış değilim :)
0 oy
tarafından
Böyle annelere ben cok sinir oluyorum. Bnm eşimde öyle yetişmiş ama zamanla düzeldi 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Benm eşim 5 sınıftan beri özel okullarda okumuş yurtlarda kalmış o yüzden kendi işini kendi yapmayı bilir. Annesinin terbiyesini bile almamış Allahtan kız kardeşleri ve eşimin arasında dağlar kadar fark var.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  kocam  5 yıldız  10 numara  herseyi  yapar  yemeğe  kadar  ♥︎♥︎♥︎
0 oy
(13,202 puan) tarafından
57 yaşında babam taa şurada 5-6 senedir kıyafetini dolaptan kendi alır kişi ile alakalı canım anne tamam nazlı yetiştirmiş olabilir ama kişi ile de alakalı 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 934 göst.
0 oy
14 cevap 710 göst.
0 oy
9 cevap 874 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,961 göst.

381,328 soru

11,415,806 cevap