0 oy
446 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar benim kaynanamın 10 sene sonra iki tane çocuğu olmuş ikisi de erkek. O kadar nazlı yetismisler ki anlatamam. Elma domates falan soymayi bilmiyor eşim :( çok mutsuzum bu durumdan. Evlendik işte bir gün duşa girecek diyor ki ben duşa giricem bana boxer atlet çikarir misin. Ses etmedim çıkardım işte. Çorap giyecek bana çorap getirir misin. Kirlilerini kirli sepetine atmaz odasına atar. En sonunda patladım birdaha bu dediklerini yapmicam annen çok nazlı yetistirmis seni dedim :) düşünün hayatı boyunca duş alırken kıyafetlerini annesi hazırlamış koca adamın yaaa egitiyorum ben ama artık:) sizin eşleriniz de boyle mı yetişmiş merak ettim

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bizimki nazlı yetişmemiş ben nazlandırdım evlendigimizden beri bunları yaparım  kendi istemeden ben yaparım  ama kirlilerini atar sepete hakkını yemiyeyim ☺☺
(1,271 puan) tarafından
Ahh canım gözün alıyorsa yap da artık ben kızmaya başladım acil ışım var mesela duş alcam çamaşır cikarsana diyor geçmiş olsun dedim senin eline bir şey mi oldu :) daha da istemez :)
tarafından
Hahaha Allah seni elime ne olmuş demiyormu  inanki hiç zoruma gitmiyorda seve seve yapiyorum yine linç edilebilirim de☺☺
tarafından
Ben Ben nazlı yetiştiren bir ben:) kendim ettim alıştırdım şimdi zapt edemiyorum şımartımmm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yok be o ne oyle. Ideal koca benmkı :D  herseyın bı usulü olmalı. Anası ne zamana kadr basnda duracak bak snucta evlenms artk olur mu boyle

(1,271 puan) tarafından
Evlendi işte annesinddn gördüğünü benden bekliyor ama olmaz ki
tarafından
İpler senn elinde artık :D düzene sokarsn ınsallah canım
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnm esim kadar pohpohlanmis birini gormedim ben oyle diyim sana. 
(1,271 puan) tarafından
Ayyy çok kötü değil mi ya
(4,152 puan) tarafından
Hemdr nasil 11 yildir halaaa bagiriyorum su corabinii seleye att havlunu as die yipratti bni ya
0 oy
tarafından
Benim eşim nazlı yetişmedi aksine çocuk yaştan beri çalıştı kendi dişi tirnagiyla okudu bir yerlere geldi bazen ben onu nazlandiriyorum bebek gibi severim bazen üzülürüm çünkü küçük yaşta büyümek zorunda kaldığı icin ama annesiymis gibi de davranıyorum roller değişmesin diye sonuc olarak genel olarak ben nazlaniyorum :)
(1,271 puan) tarafından
En iyisini yapiyorsun canım ne güzel düşünce :) benim eşim çok nazlı yetişti ben de artık hayatın gerceklerini görsün istiyorum :)
tarafından
Aile her şeydir bazı anneler öyle yetiştirir ben çocuğum olunca nasıl olacam bilmiyorum ama evlendiği kız veya erkeği zora düşürmeyecek kadar kendi ayaklari üstünde duran saygılı efendi ve karşısındaki insanı incitmeyecek hayırlı bir evlat yetiştirmek istiyorum inşallah başarabilirim :)
0 oy
tarafından
Eşim herşeyi bildirdi yeri geldiğinde yardım ederdi ama ben evde otururken o işe gidip geldiğinde onada elma domates soydurmam aksine o duşa girdiğinde ben herseyini hazır ederim ayakkkabisinida silerim yeri geldi o kadar yorgun olurduki pantolonunuda çıkarttım corabinida çıkarttım aynı zamanda giydirdim o anda o gömleği giymek istemesin sabahın 5 inde yeni bir gomlekte utulerim eşime iş yaparken hiç gocunmadim 

Ama tabiki ben hastayken yapar izin gününde yemek yaparken yardım eder yoğun olmasın mutfakta sigara içerken çayıda demler..

Ama gel gorki kaynanam çok nazlı yetistirmis
(1,271 puan) tarafından
Ya canım tabii ki yapılır. O işe giderse ben evdeysem ya da farketmez çalışırsam da yaparım yaptım zaten. Ama nereye kadar böyle olacak ben hasta oldum elma domates ya da benzeri bir şey soyamayacak ( gerçekten beceremiyor bıçağı tutamıyor) ya da çocuğu için gerektiğinde. Biraz sorumluluk sahibi olmaları lazım artık anne evi gibi değil ki çamaşırlarını da alsınlar bir zahmet
tarafından
Seninki hiç yapmıyor o zaman
(1,271 puan) tarafından
Yok kuzum beceremiyor işte. Hayatı boyunca yapmamış. Ama çamaşır çıkarmayı artık yapıyor buna şükür :)
0 oy
tarafından
Yok cnm nazlı deyil evldndiğim günden beri ben yaparim oda öyle alıştı şimdide arada çıkarmayınca kızıyo. Kirlilerini sepete atmaz odada bi köşeye indirir 
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Benimkide böyle kuzum :Dalıştım artık

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bu dediklerini bende yapıyorum ama kocamın nazlı yetiştiğini düşünmemiştim valla. Öyle yapıyordum yani.
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Yok çok şükür eşim hep dışarda okumuş orta okuldan beri kendi yemeğini kendi yapmış. Yemek bazen hazırlayamasam kendi yapar maşallahı var.
0 oy
tarafından
Kız bunun nazlı yetişmeyle alakası yok bence tembellikle alakalı. Alışmış her şeyin hazır önüne gelmesine. Benim eşim böyle değil olsa da yapamam zaten galiba sürekli sürekli sonuçta çekmece orada almak ne kadar zor olabilir 
0 oy
(387 puan) tarafından
Benimki ilk evlendigimiz zamanlar bole degildi.simdi bir bardak suyu bile benden ister kotu alistirdim galiba
0 oy
tarafından

Yalniz degilsin canim benim esimin askerligi bittiginde annesini cagirmis gel de esyalarimi topla diye :D bunu duyunca oha dedim ya bu kadar da olmaz yani kaynanam asiri el ustunde tutmus sıkıntısını biz cekiyoruz ama ben taviz vermiyorum valla bir sürü sey yaptiriyorum

(1,271 puan) tarafından
Hahaahah ay ne güldüm ya seninki efsaneymis :) ohhh iyi yapıyorsun canım ben de öyle valla hele çocuk olunca hepten yüklendim ona :) kaynanama diyorum çok simartmissin ne yapayım 10 sene sonra buldum diyor :)
tarafından
Valla cay demlemeyi bile evlendikten sonra ogrendi dusun yani :) ben diyorum oglumu senin gibi yetistirmicm annesine yardim edecek ilerde esine yardim edecek insallah dusun ben annemlere gittigimde kendine yumurta bile kiramiyo daha ne olsun
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Benim eşimle ilk konuşmam da bana dedi ki bir kız gibi nazli yetistirildim yok dedim daha neler ne kadar olabilir ki falan dedim evlenince neyin ne olduğunu gördüm kaynanama kayinpederim e kızıyorum bazen ne vardı da bu kadar nazlı yetistirdiniz diye 2 buçuk senedir evliyiz gittikçe normalleşiyor :D 3 tane kız kardeşi var eşim onlardan daha nazlı ya düşün ki üni de bir şey olur diye babası gondermemis eşimi ama 2 kızını okutmus :D 
(1,271 puan) tarafından
Ayy yok artık o ne öyle canım ya :) sizinki farklı bir şey olmus artık uniye göndermemek :) genelde kızlara yaparlar onu baya nazlı yetişmiş ya sonra biz çekiyoruz ama
(14,032 puan) tarafından
Benim eşim Şırnak ta askerlik yaptı diye kaynanam ne kadar agladiysa artık kadının sesi gitmiş biliyor musun 3 4 ay sesi çıkmamış ya bilmiyorum ama bu kadarı bana abartı geliyor ya
(1,271 puan) tarafından
Ay Allah'ım bu ne görmemişler gibiler ya çok abartı. Kız benimki biz evlenirken öyle bir ağlamış ki sanki kız veriyor. Arkadaşlarımın nasıl dikkatini çekmiş :)
(14,032 puan) tarafından
Ya ne bu bu kadar ağlamak ya bizim nikahta da ortanca görümcem hüngür hüngür ağladı benim ailem yanlış anladı hatta cenaze mı var neye o kadar ağlıyor diye bu kadar buldumcuk olmak Cook gereksiz
(1,271 puan) tarafından
Ayy harbiden nikahta ağlamak nedir ya valla insanı deli ederler kız tabi yanlış anlarlar doğru yani cenaze mı var bizimkiler şahsen o kdr aglamadilar :) arkadaşlarım yanlış anlamış bnm de o ne öyle dediler ay Allah akıl versin
0 oy
(4,276 puan) tarafından
Bu dediğini benim eşimde hep yapıyo ama kirlilerini sepete atar onda hakkını yememek lazım ben bu durumdan hiç rahatsız değilim yaa aksine severek yapıyorum ama mutfağa gelipte bana yardım etmisligide oluyo sagolsun 
0 oy
(13,030 puan) tarafından

Benim kayinvalidem de öyle yetiştirmiş ama ne eşim bana ne de kaynim eltime öyle davranmıyor :) 

Esim yine iyi bir nebze kaynima odaya gömlek pantolon götürürdu hangisini giyecegjmi orada secerdi :D

0 oy
(1,243 puan) tarafından
Benim eşim daha çok fazlası ama ben şikayet edmem evdeydim sonuçta aile naziyla alakası yok yani neyin nerde olduğunu bilmiyor mesela eşim.
0 oy
(564 puan) tarafından
Bizimki de kız gibi yetiştirmiş maşallah ellerinden her iş gelir kaynımında kocamında valla Allah razı olsun diyorum annesinden kendi erkek kardeşimi annem nazlı yetiştirdi biraz ona da hep kızarım kendi oğlum var onu da her işi yapabilecek şekilde yetiştiricem inşallah kadını erkeği yok yaşam becerisi sonuçta bu herkes kendine bakabilecek kadar bilmeli diye düşünüyorum 
0 oy
(96 puan) tarafından
1 yıılık evliyim Ben kendim eşimin çamaşırını felan çıkartırım ben nazlandırıyorum çok severekte yapıyorum şikayetçi değilim
0 oy
tarafından

Benimki nazlı yetişmemis ama ben hepsini hazır edip koyarım yanına çokta severek yaparım. Ben nazlarim eşimi<3

0 oy
(2,226 puan) tarafından
nazlı yetişmemiş gurbette kalmış hep okuldu üniversiteydi derken her işini kendi başına yapmak zorunda kalmış evlilikte geç olunca eşim 30 yaşında yeni evliyiz daha 

o yüzden yaparım her işini yani 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 795 göst.
0 oy
14 cevap 702 göst.
0 oy
9 cevap 874 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,898 göst.

380,080 soru