0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Soğuk geldimi büyük  depremlerde peş peşe oluyor enkaz altındakileri soğuk mu diye düşünüyoruz dışarda battaniyelere sarılanlar niye acaba bilimsel bir açıklaması varmı 

image

Bakın ne buldum 

7 Cevaplar

0 oy
(1,352 puan) tarafından
Yoo yazın da oluyor 
tarafından
Kendi ulkemde mülteci gibiyim valla suriyeli olsam ayrıcalığım daha fazla
(1,352 puan) tarafından
Tabi canım. Rahat rahat üniversite okursun. Aylık maaşını alırsın. Üstelik çalışmadan.
tarafından
Aynen vede bunu beğenmeyip yurdışına gitmek isterim türkiyede iş yok bize bakmıyor da derim sonra
tarafından
Annemlerin evinin karşısında suriyeliler oturuyordu bende perde çekmek için pencere önüne geldim karşı mutfak görünüyor valla kasa kasa muz portakal elma tepsi üstü ızgara kola ne ararsan vardı ülkemin vatandaşına yasatmadigi lüksü başka ülkenin vatandasina yaşatıyor yazikk
(1,352 puan) tarafından
Gerçekten öyle. Vay halimize
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Evet canm bende geçen gün düşündüm gerçekten kışın yada kışın başında yaşanıyor çoğu deprem
tarafından
Demii bak yazın da olur ama hep koca koca enkaz yaratan depremler kışın oluyor gibi
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hayır öyle bir açıklama yok depremler genelde kışın olmaz
tarafından
Büyük depremler cogu kışın oluyor istatistik olarak öyle olunca acaba mevsimsel bir alaka varmı diye düşündüm
(1,862 puan) tarafından
Hayır öyle bir şey yok
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Soğuk yada sıcak demeyelim de ani mevsim geçişlerinde olur. Mesela en büyük gölcük depremi agustosda olmuştu.. Dün gece de Ankara da olmuş. Yatarken hissettim ama çok ufaktı..tınlamadım.ama çok korkarım depremden 
tarafından
Valla kimisi mevsim kimisi değil diyor ama ben kışın daha çok olduğunu düşünüyorumistatisik olarakta öyle
0 oy
tarafından
2017 bodrum depremi 21 temmuz gecesiydi felaketti hiç unutmam 

Mevsimle alakası yok 
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Allah in işi niyesini sorgulamak bize düşer mi afetler aylar O ol derse oluyor 
tarafından
Haşa kız ne sorgulaması bilimsel bir açıklama acaba varmı diye soruyorum çünkü istatistik olarak kışın daha çok oluyor
0 oy
tarafından
Evet bilimsel açıklaması var bunun 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 620 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 296 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 228 göst.