0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evet kızlar geldim 30. Haftaya bir kere kusmadim 1 kere aşerdim ondada aşere aşere kapuska aşerdim ashhd :D hiç kilo almadım 1 kilo bile bundan sonrası Allahu Teala ya emanet haydi bakalım :)) son haftalars girmiş bulunmaktayim heralde ne diyorsunuz 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bacim totoyu kasi rahat gecirmissin hamileligini nazar degmesin :))))
tarafından
Çok şükür ya vallahi :) ama korkuyorum artık son haftalardayim hazırlıksız yakalanırim diye ödüm patlıyor bebeğin kıyafetleri yikayamadim daha tek başımayım eşimle ikimiz yapicaz artık
tarafından
Yavas yavas yika kaldir cantani da hazirla, son donemece girmissin artik. Ben iki cocugumu da 36 da dogurdum bak daha izne cikamamistim dusun son dakikayi bekleseydim patlamistim. Sen hazir et kenarda dursun
-Reklam-
0 oy
(485 puan) tarafından
30+5 günlük hamileyim bende 4 kilo aldım buzmna kadar iyi geçti ama şimdi bebeğim makat geliş i duruyo aşırı karın ağrısı yapiyo bende yoksa başka bı sıkıntımız olmadı çok şükür ☺️
(485 puan) tarafından
Benimki pozisyon dan dolayı çok ağrı yapiyomus doktorum öyle söyledi ☺️
tarafından
Yaaa aman ciddi bişey olmasın erken doğum falanda hepsine katlanır insan . Demek ki öyle rahat ediyor senin bebiş
(485 puan) tarafından
Aynen öyle sağlıkları yerinde olsun yeter ❤️ cinsiyet i ne seninkinin☺️
tarafından
Kız canım seninki  senin ki ne :))
(485 puan) tarafından
Kız benimkide bide oğlum var☺️
0 oy
(209 puan) tarafından
Allahım nasıl kıskandım şuan bie bilsen ben de 31+2 haftalığım valla bu zamana gelesiye ne çektim o iç bulantısı kusmalar hiçbişey yiyememeler sürekli bel ağrısı kalca ağrısı bide 4 kilo aldım şükür ona takılmıyorum az aldım yine de ay baya kötü geçti benim ya hayırlısıyla doğsa bi
tarafından
Oyyy kıyamam ya Allah sabır versin canım sağlıkla gelsin inşallah . Ben zaten biraz kilolu hamile kaldım hep kan sulandirici igne kullanmak zorunda kaldım 98 kiloyum zaten üstüne bıdaha kilo alırım diye çok korktum ama olmadı benim tek kötü yanı iğne yapmak oldu :) napalim sağlıkla gelsinler inşallah
(209 puan) tarafından
Ay o iğne de çok zordur eminim ki ben de 60 kiloyla kaldım ilk aylar baya kilo verdim şimdi 64 oldum işte bakalım dediğin gibi sağlıkla gelsinler inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 158 göst.
13 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakdl58 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 228 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde sweetlady (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
9 Ekim 2021 Aile kategorisinde Annesininmelegi (3 puan) tarafından soruldu

381,699 soru

11,426,807 cevap

34,987 kullanıcı