0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Reglm birinci gununden belli tok karnina sabah ve uyumadan once 1 cay bardak hayit suyu iciyorum cok arkadas hayit vesilesi ile hamile kaldiklarini yazmislar egwr kullanip ve sonunda positif goren arkadaslar yaza bilirmi bizede moral olsun

3 Cevaplar

0 oy
(4 puan) tarafından
Ya kimse yokmu Allah askina kactane konu actiysam kimse yazmiyor arkadaslar bilgisi olan yaza bilirmi rica ediyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
bilgim yok valla canım benm bildiğim soğan suyu kullanıyorlar post yukarı çıksın 
(4 puan) tarafından
Eski gibi kimse yazmiyor ki bacim bekliyorum belki bilgili biri gelir fikir verir yonlendirir ama bosuna bekliyorum vallah belki biri gelir post yukarida kalirsa bekleyeyim bari tesekkur ederim cevap icin
tarafından
canım gebelik bölümüne de yazsaydın orda daha çok oluyor gebe ve gebe kalmak isteyenler ya
(4 puan) tarafından
Vallah yanlismi paylastim yeni kullaniyorim aslinda belkide benim hatam insanlarin pek postumu gormemesi milletin gunahini aldim vallah
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Hayit tohumunu ya adet düzeni yada gebelik için kullanmıştım bi ara tadı çok kötü ama değerdi:))
(4,853 puan) tarafından
Canm benim sorun esteymis sonra öğrendik o yüzden gerek kalmadı oglum var ellerinden öper inşallah en kısa zamanda sanada nasip olur
(4 puan) tarafından
Allah bagislasin rabbim saglikli uzun yillar nasip etsin .
Cok tsk ederim Allah razi olsun Rabbimden  umut kesilmez diyerek icmeye basladim hayirlisi olsun ins
(4,853 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
Tam olarak sorunun ney peki
(4 puan) tarafından
Poliskistok over var bense ama iki hamilelik yasadim ve pko oldugunu bilmeden hemde tedavisiz ilk hamileligim 22 hafta surdu erken dogumdan bebegimi kayip ettim 2.hamileligim kimyasel oldu ama bende kaynaklanan sorun degilmis testler falan yapildi kismetlerinde yokmus dedik esimle demekki kimyaselden sonra basladi regl duzensizligim ve oyle ogrendim pko oldugunu
(4,853 puan) tarafından
Bende de var pko canm bunun için ben glifor kullanmıştım günü gününe adet oluyordum cok mide bulandırdı baslarda ama o şekilde yumurta catliyordu doktor kontrolünde başla sende istersen

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 305 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _aysenurr_.01 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Flowershome19 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
9 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alena21 (1,191 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.

379,515 soru

11,361,086 cevap

34,839 kullanıcı

...