0 oy
137 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (523 puan) tarafından
Kizlar basina gelen var mi samsung buzdolabim su akitiyor ya

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
iç tarafın da aşağıda altta su deliği olamli orayı kontrol et tıkanmış olanilor
(523 puan) tarafından
Benim dolapta o delikten yok ya nasil temizlicem
tarafından
youtube de modeli yaz çıkar canım genelde olur çünkü o suyu o delikten tahliye olur aksi halde akıtır
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Kız benimkinin de bi ara sebzeliğinde bu oluyordu youtube dan baktım bunların tkapak gibi bi şeyi oluyo o tıkanıyor da akıyor şu onu temizlemek lazım youteb dan makinenin modelini yaz çıkar kuzu 
(523 puan) tarafından
Of ya oyleymis baktim ama benim dolapta o delikten yok nasil temizlicem :(
(1,621 puan) tarafından
Arkasinda vardır kuzu benim makine de de yok sebzeyi kısmında oluyormuş genelde çok aradım bulamadım en son arkasını çektim orasımı burasımı derken yaptım valla nasi oldu bende anlamadım sende uğraş biraz arkasına bak
(523 puan) tarafından
Arkasinada baktimda daha cok bozarim diye korktum yarin bidaha cekip bakayim
(1,621 puan) tarafından
Kuzum bende uğraya uğraşa buldum benimkinde küçük boru gibi bişey vardı diye hatırlıyorum onun ucu tıkanmıştı benimde şansa elim ona takılınca tıpası çıkıp boşalmıştı suyu
0 oy
(265 puan) tarafından
Benm dolap genelde buzlukta bisey erirse  akitir su
(523 puan) tarafından
Eriyen bisey yok simdilik ya
0 oy
tarafından
Benimki ariston bebimkininde idrar kabı var ") najkanskajahsh arada şırıl şırıl boşaltıyor alıp döküyorum çok buzlaninca buzlugu cozdurup boşaltıyor benimki 
(523 puan) tarafından
:):) valla iyimis seninki kiz
tarafından
Hsjahajajshsh ya ne gülmüştüm ilk gördüğümde hiç   öyle şeye şahit olmamıştım ya dedim bu ne napiyo "D hahahaha ablam görmüş bu ne ya dedi bende dolabın idrar kabı dedim bajkaajjaahah adi öyle kaldı
(523 puan) tarafından
Sondali dolapta diyebiliriz bende cok guldum allah iyiligini versin
tarafından
Olabilir "D hskakanajakajahahah
0 oy
tarafından
Canım benim ki derin dondurucu altta olan modellerden bende de aktı su aradık servisi derin dondurdunun arkası buzlanmış kapağı tam kapatmamışım kullanırken içini boşalt 2 gün prizden çek dedi ben izne giderken herşeyi boşalttım 20 gün pirziden çıktı buz eridi sorunum gitti sana da tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 53 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 143 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...