0 oy
222 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Kizlar bugun sezeryanla doğum Yaptim ama bebeğim bi turlu emiyo. Gogsumun ucuda pek yok gogsumun ucununu nasil çıkarta bilirim 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
benimde ucu yok denecek kadar azdı oğlum emdikçe üzüm kadar oldu canım sen yinede tutturmaya çalış bakalım olmadı silikon uçla denersin
tarafından
kaç aylık
tarafından
benim büyüktü o zaman 8 aylıktı kız şimdi koca adam oldu 1.5 yasında ellerinden öper :ÇD
(7,654 puan) tarafından
7 ay 10 günlük daha dişleri çıkmadı
tarafından
oy maşşalah
(7,654 puan) tarafından
Masallah maşallah allah bağışlasın
-Reklam-
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Silikon göğüs kullandım ben canım

(52 puan) tarafından
O nasil oluyo cnm netten bi resmini atarmisin sana zahmet
0 oy
(394 puan) tarafından
Aynı benim gibi olmus gecmiş olsun kuzum o memeyi artık tutturamazsın
tarafından
Daha ilk gün lohusa dogum stresi niye öyle diyosunuz ki benimkide tutmadı agladı sütüm gelmedi su an 3 aylık hiç mama vermedim emiyo gayet iyi ilk gün tutmayabilir hemen sabırlı olmak lazım
(52 puan) tarafından
Ya cnm öylemi korkuyodum bende ya napcamida bilmiyoruk biraz ovuyom ediyom ucu ciksin diye banamisin demiyo
(394 puan) tarafından
İnsallah tutar çünkü benim kızım doğduğu gün itibarıyla hiç tutmadı ucumda yoktu sağıp sağıp verdim 2 ay boyunca. Post sahibide beni yanlıs anlama her bebek aynı değildir tutar belki allah yardımcın olsun
tarafından
Üzülme streste yapma sen canım benım var dıyodum hep ama mınnacıkmıs meğer :D emdi emdi ucu oldu hamileyken dıyodum ıyı ucu var pompa almayım dıye ama dogurdum anladım meger mınnakıma gore değilmiş Allahın izniyle sütünde gelir sağlıklı sıhhatli büyğtmeyi nasip etsin Rabbim
tarafından
Ben sordum hep bazıları biberonla sag ver dedi öyle bile yapmadım meme reddi olmasın dıye bir gün biberonla alıcak mı dedım cok normal olarak hızlıca içti bitirdi hemen kustu cok, geldı agar agar memeden içmesi daha iyi zaten saat bası emzirmelisin 2 saat ara olabilir diyolar ama saat bası uyandır uyandır emzir ben oyle yaptım sarılık oldu hafifti 1 saat arayla emzirdim düzeldi şükür sütümde geldi incir süt yapar kabız olma aman canım kayısı sana iyi gelebilir Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️ geçmiş olsun sanadaaa :angel: sıkmalı pompalar gogus ucu cıkarır zamanla tam kavrar gogsunu ilk günler benımkide tutmadı agladı sonradan tuttu şimdide bırakmıyo sağolsun bal oğluşum :D sütün geç gelebilir sen yinede memeni ver hep doktor tavsiyesi ile mama verebilirsin emzirmeden once refakatcın elını yıkasın serçe parmagını versin agzına sonra emer demişti bebek hemsiresi ama demedim kimseye mikrop kapar dıye pandemi süreci birde o agladı ben agladım ilk zaman sonrası iyi olduk şükür 

0 oy
(85 puan) tarafından
Silikon ucu filan kullanma benim göğsümün ucu hiç yok gibiydi bebegim 20 gun boyunca almamakta ısrar etti ama pes etmedim zorla o memeyi verdim alıştırdım sende pes etme o ne yaparsa yapsun zorla vermeye calis sonra kendiliginden alisir
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Şırıngayi kesip göğüs ucu cikariyorlar canim dene sakin bir şekilde öğretmeye calis sen panik olursan o da olur dua et oku öp miniği de kendinide sakinlestir
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım benim gögüsüm ucu dümdüzdü uç yoktu eczaneden silikon meme ucu aldık onunla emzirdim 
0 oy
tarafından
Benimde yoktu. Emzirmeye calisiyorum beceremiyorum pompayla sagmaya calisiyorum sagamiyorum daha dogum yaptigim gun. Esimee dedim git siringa al gogus ucumu cikaricam gitti aldi hastane kantininde siringanin ucunu kestirdi getirdi. Sonra gogus ucum ciksin diye ugrasirken pompadan bile daha cok sut sagdim siringayla. Hemde gogus ucum cikti. Youtube yaz siringayls gogus ucu cikarma diye kesinlikle yap bi siringa 1-2 tl 
0 oy
(683 puan) tarafından
Kuzum bebiş biraz zorlanabilir sen ısrar et yardmcı ol annesi. İnşallah tutar rabbim kolaylık versin geçmiş olsun ❤️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 316 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ellonila (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ellonila (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 43 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.