0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Yakın zamandır sesi değişmişti dah çok ve borozan gibi çıkıyordu rowenta 1900w memnundum şimdide calistirayim dedim 5 saniye çalışıyor kapanıyor sonra tekrar çalıştı ama şimdi hoc çalışmıyor nolmus olabilir tamire gidermi eşim tamirci yapar dedi durumumda yok yeni alayım şimdi hep beni bulur valla millet hergün evi süpürge tutar bozulmaz ben tuttumu anında herşey bozuluyor off moralim bozuldu napicam süpürge tutmadan

2 Cevaplar

0 oy
(2,069 puan) tarafından

Aynı sorun bende de vardı motordan kaynaklı galiba çalışıyor 5 dk sonra sesi azala azala çekim gücü bitiyor ve bir gün hiç çalışmadı. Sonuç yeni süpürge almak zorunda kaldım 15 gün falan oldu benimde almaya gücüm yoktu arcelikten elden taksit yaptım supurgesiz 1 hafta durdum gerçekten olmuyor :ermm:

(350 puan) tarafından
Off valla canım ya bi tamirci yaparım olur derse şimdilik yaptircam valla napayım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Motoru gitmiş bacım 300 liraya değiştirirler motoru :( 
(350 puan) tarafından
Oyy oyy yenisini alacaz artık napayım acaba 500 600 tlye bulabilirmiyim beri idare edecek
tarafından
Trendyoldan bak istersen belki orda 600 e görürsün ama dükkanlardan zor bulursun annem daha 2 yıl önce 750 verdi bir halta yaramıyor
tarafından
Ama bnce yenisini alma yaptır çünkü motorunun değişmesi demek sıfır olması demek zaten
(350 puan) tarafından
Esik akşam bgelsinde bakalım canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 458 göst.
0 oy
3 cevap 91 göst.
0 oy
11 cevap 137 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Thinkofvictory (873 puan) tarafından soruldu

379,440 soru

11,357,939 cevap

34,833 kullanıcı

...