+1 oy
629 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından
Ah kızlar.bizde evlenmeden şöyle yaparız böyle yaparız çok diyorduk degilmi.nicemiz eşimiz veya esimize laf gelmesin.aman eşim üzülmesin diye nelerden taviz verdik.vermeye devam ediyoruz.mesela ben evlendim halılarim kayınvalidem in yedekleriydi.ev içine gelmiştim ilk sonra üst kata çıktım kiraya.halilarim kayınvalidem indi.koltuklari eşim taksitle aldı kaç ay kısarak onları odedik.cuzdanimda para olmadığı günleri bilirim.babamin evinde oysa hiç boş kalmazdı.kaynanamin kayınpederimin bazen eşimin sozlerine sustum.sirf huzur bozulmasın diye.kendimden çok verdim.gorumcem nişanlı.altini yapıldı(bana yapılmamıştı) evi var nişanlısının.yatak odası alındı oturma grubu alındı ama o avangart istiyordu almadılar.kac gün Nisan lisina surat astı kavgalar çıkardı.simdilik onun dediği olsun.evlenelim bak burnundan getircem onun diyor.ama bilmiyorki herşeye susacak.o bunları derken ağzıma geldide siz bana naptinizki sen ne bekliyorsun diye.gene sustum.soylenecek çok şey var. Daha evlilik ne içi nasıl bilmiyor toz pembe geliyor içine girince valla en sert insan bile yumusamak zorunda kalıyor yoksa yürümüyor.Allah herkese yuvasında huzur versin

22 Cevaplar

0 oy
(13,316 puan) tarafından
Niye sussun ki susmaya mı evlendin? Çok şükür Rabbime çok borç ödedik kaynana kayınpeder elini sürmedi çeyize takıya da herşeyim en iyisinden tam huzurum da var çekirdek ailemde gerisi de boş zaten
(221 puan) tarafından
Canım huzurunu bozuyor eşya için ortalığı yıktı nişanlısıyla arası bozuldu bundan bahsediyorum
(13,316 puan) tarafından
Valla kusura bakmasın başta oluyor böyle şeyler gayet de haklı. Biz kıyamet koparmadık ta kıymet mi gördük
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 419 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 241 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Aşık û maşuk.. (2,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 680 göst.
4 Ağustos 2024 Aile kategorisinde 3mhnads (2,072 puan) tarafından soruldu
0 oy