0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (205 puan) tarafından
Şimdi ben ehliyete yazilcam da direksiyon için alt yapı olması. Gerekiyormu yani önceden birinin bana öğretmiş olması gereklimi yoksa sadece gördüğüm kursla alabilirmiyim eşimden çok istiyorum ama bana ogretmiyo başka ogretebilecek kimsede yok önceden öğrenmeden direksiyon sınavını kolaylıkla geçebilir iyim bekarken Bi kaç kez sürmüştüm araba normalde çok istekli hevesliyim bu konuda yazılı sınavı rahatlıkla geçerim bundan eminim ama direksiyon sınavı zor. Diyorlar ve sadece kurşun ogretmesoyle geçmem mumkunmu bu arda heyacanim panikatagim yok rahatım yani

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bna eşim öğretmişti cnm ayrıyetten kurstakinede gtmiştm , bnce kurstaki yeterli olur
(44,718 puan) tarafından
Seni her gördüğümde artıyi basiyom:D
tarafından
Hahahah :) ❤️
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yok sıfırdan basla 5 ders veriyorlar zaten
(119,375 puan) tarafından
bi beni sevmez bu kadin sjsjsjs
tarafından
Mikrop seviyiz ya bilirsin seni nasil sevdigimi seni dogurtan ebene kadar seviyom ahahahha
sjsjsjssjsjjs
(4,152 puan) tarafından
Sev beni  op beni ahaha :-)) eliif canm bnm ismim
tarafından
Ahahahha severim seni :)
0 oy
tarafından
Ben öğrenerek gittim ama sıfırdan başla daha rahat edersin canım
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Kurs iki üç defa eğtm verio oda pek yetmio eşini ikna etmeye bak derim
0 oy
tarafından
Suan ehliyet kursuna eksiksiz giden biri sınavı geçerse direk trafikte araba kullanabilir hiç birşey bilmemesine rağmen 
0 oy
tarafından
Bende de hiç direksiyon yoktu. Kurs ile ilkinde aldım. Ama sınav öncesi birisi daha pratik yaptırsa iyi olur 
0 oy
tarafından
Sakın kocandan öğrenmeye kalkma ben bütün belgelerimi ayarladım kursa gittim işim vardı onu halledeyim kayıt ettireyim dedim eşimde geldi pratik yapalım dedi keşke yapmasaymışım arkamızda araba vardı beni panikleettirdi kaldırıma çıktım arabadan indigim gibi bastım küfürü kendime şimdi kendimi hazır hissedince gidip kayıt olacağım 10 ders veriyorlar zaten orada her şeyi öğrenirim
0 oy
direk kursta ogren
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Alırsın canım kursun öğrettiğiyle ama ekstra 1 2 ders fazla al trafiğe çık kesin alırsın 
0 oy
tarafından
Bikackez esimden öğrenmeye kalktım yeminle arabadan soğuttu beni 
tarafından
Bni de walla
0 oy
(312 puan) tarafından
Hiç de gerek yok git onlar sana anlatırlar daha önce şurup surmedigini sorarlar adamlar zaten garantiye alıyorlar kendilerini ayaklarının altında debriyaj ve fren var sen konuş hocanla o sana anlatır hepsini
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Ben hiç bir şey bilmeden gittim canım yazılı sınavı hemen direksiyonu da üçüncü de geçtim.
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Benim  direksoyonum vardı ama hocam da iyiydi ögrendigin herşeyi unut benim anlattıklarımla yapicaz demişti....

Yaparsın yani çünkü herşeyi gösteriyor zaten ama esin de önden biraz direksiyon calistirsa daha kolay olurdu
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Kursta öğren canım başka birisinden öğrenince ezbere hareket ediyorsun kafan iyice karışır kurstaki derslerle de geçersin hocalar az çok yardımcı oluyor zaten :Dd en fazla iki ci sınavda geçersin ya çok takma kafana 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Annem almisti oncesinde babam ogretmisti ki senelerin surucusudur ogreten nisi hicbirsey bilmeyen kisiye ogretmek daha kolay cunku yanlis yapilan aliskanligi dogruya cevirmek zor demisti yank evet eslerimiz babalarimiz suruyor ama artik alistiklari  icin bire bir kural uygulamiyorlar en basiti parkta ileri geri aliskanliktan hemen park edebiliyorlar ama kurali var iste cizgiyi surdan goreceksin yarim saga direksiyon kiracaksin filan filan kuralli ogretmedikleri icin sadece kurstan dogrusunu ogrenmek daha iyi 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Bende istiyordum canım ama eşim önce bi öğren öğrenmeden kurstan nası geçeceksin demişti  o öğretecek sonra ehliyet inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 150 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde olmuyor123 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.