0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (1,850 puan) tarafından
    Hep kaynanalardan dert yanıyoruz ama bizde geleceğin kaynana adaylarıyiz.

Çocuklarımızı nasi kaynanalr bekliyor acaba :))

12 Cevaplar

+1 oy
(348 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

Kaynana devirde kaynana canım bizim zamanımızda da farklı olmaz bence :D

(1,850 puan) tarafından
Kaynana her devirde aynı ama kocalarda pek farksız değilmiş
(348 puan) tarafından
Hahahahah kesinlikle :D
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Kaynanam iyi çok şükür ama ben kaynana olsam fena olurum ne yalan soyleyim zaten damadı iç guveysi almak gibi düşüncelerim var :D

+1 oy
(1,414 puan) tarafından
Oğullarım karılarını alıp mümkünse ayrı şehirlerde yaşasınlar birbirimizi özleyelim ki kırıp dökmeyelim herkesin kendi hayatı olsun diye düşünüyorum ama kesin cadaloz gelinlere denk gelcem :))  kaynananında görümcenin de hep cadaloz sinsi olanına denk geldim çünkü..
0 oy
tarafından

Benim kusaginki orta olurda sizinkini bilmiyom :D

0 oy
(119,262 puan) tarafından
yaa ben cok minnos bi kaynana olcam sjsjsjsjjs gelinim hazir zaten ahsen gel kizim nirdesin ☺
0 oy
tarafından
Kaynanam yok ama ben fena okurum yâ kesin
0 oy
tarafından

Henuz bı oglum yok gelıne nasıl dvranırım bılmıyorum ama damadıma nasıl davranacagımı aklımn bı kosesıne kazıyorum hep. Kızım mutlu olsn dıye egoma yenılmıycem , evlat ayrımı yapıp kızımı kmseye ezdırmıycem. :'(

0 oy
(3,147 puan) tarafından

Ayyy benim gelinim olursa Allah nasip ederde bir oğlum olursa çok şanslı olur bence canım gelinim çünkü ben kaynanamdan hiç kaynanalık görmedim❤️

Ama damadım için aynı şeyi söyler miyim bilmem iç güvesi alabiliriz neden olmasın slshslal
0 oy
(775 puan) tarafından
Rabbim iyi insanlarl karşılaştırsın 2 oğlum var dünyada iyi insan az kaldı düzgün yaşantılar yok denecek kadar az nasıl Bi kaynana olacağım konusunu hep merak ederim ama nasıl insanlarla karşılaiacağız onu daha çok merak ediyorum 
0 oy
tarafından
Bence tam tersi düsün cnm 

Çünkü ozaman gelinler kaynana kaynana gelin  olacak bence 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hiç karışmam mutlu olsunlar biz eşimle gezip tozmak istiyoruz 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Yeni anneyim çocuğumu biri sevince mutlu oluyorum o mutlu huzurlu sağlıklı olsun yeter diyorum kıskanmadım henüz kimseden böyke devam edersem gelinime iyi bi kaynana olurum gibi :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 959 göst.

379,384 soru

11,356,348 cevap

34,832 kullanıcı

...