+1 oy
136 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (909 puan) tarafından

Kızlar aynı markayı kullanananiz varmi fiyati çok uygun.alip almamak arasında kararsız kaldım sizce nasil

image

10 Cevaplar

0 oy
(724 puan) tarafından

Ben de almak istiyorum canm burda beklerim :))

-Reklam-
0 oy
tarafından
Annem bunu letgoda sattı. O derece hantal iri temizlemesi çok zor bişey.
(909 puan) tarafından
İşlevi nasıldı peki
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende istiyodum vazgeçtim:d
(909 puan) tarafından
Niye kuzu
(22,070 puan) tarafından
Bu ara çok elektronik malzemesi aldim kiz duracam artik :D
0 oy
tarafından
Valla cnm baska marka var bende ama pek kullanılmıyor  öyle duruyor. Yıkaması da zor oluyor parçaları. Bence. Portakalı falan elinde sık
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Annemin var kullanmiyo sevmedi çok yer kapliyo diyo yıllardır olece duruyo temizlemesi de ayrı bi zor bunlari
0 oy
tarafından
Annem blenderini kullanıyo memnun canm 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Yorumlarını internetten oku öyle karar ver derim yada burda kullanan varsa fikirlerini söyleyebilir canim
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Bunu bilmiyorum ama ben de post açmıştım bi ara, hangi meyve sıkacağı iyi diye.. Sinboyu önermişlerdi, hem uygun fiyatlı hem iyi diye.. Ben henüz çok kullanmadım ama fiyatı bundan daha uygun, herkes de iyi demişti benim postta
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Kiwi kullaniyorum ama bu modelden değil. Memnunum güzel bir marka pahali markalarin muadili gibi
0 oy
tarafından
Benim var bundan kullanıyorum ama hemen doluyor çöpü ve temizlemesi gerçekten zor oluyor çok memnun sayılmam yani

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
26 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zelihaanne (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 118 göst.
12 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelerrr (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
0 oy
2 cevap 70 göst.
14 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Doga_DVM (4,412 puan) tarafından soruldu

381,115 soru

11,409,586 cevap

34,946 kullanıcı

...