0 oy
140 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (726 puan) tarafından
Kızlar tavuk kaynattim tavuğun suyundan basit yapabileceğim çorba tarifi verirmisiniz çocuklara yapacağım 

9 Cevaplar

0 oy
(179 puan) tarafından
Şehriye çorbası lezzetli olur
(726 puan) tarafından
Tarifi verirmisiniz cnm
(179 puan) tarafından
Geç kaldım sanirim ama yinede vereyim sivıyağ ile salçayı kavuruyorum sonra şehriyeleri atıyorumbiçine baharat ekliyorm pul biber karabiber kuru nane fala  sonra da tavuk suyunu ekle sehriyeler pisince de kaoat canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tavuk çorbası yap cnm :-)
0 oy
tarafından

Terbiyeli tavuk çorbası

0 oy
(7,677 puan) tarafından
Youtubeda ağır hasta iyileştiren tavuksuyu çorbası. Çok lezzetli oluyor ben genelde baharat atmıyorum herkes istediği ölçüde ayarlıyor hem kızıma da içilebilir bir çorba yapmış oluyorum
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Yagla unu kavur icine biraz nane at az daha kavurup tavuğun suyunu icine dok pisen tavuktan varsa icine didikle biraz birazda tel sehriye attin mi tamamdir hep boyle yaparim bn tavuk suyuna corbayi
0 oy
tarafından
Şehriye çorbası yap canım
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Tavuğun suyunu kaynat içine yoğurt,yumurta bir kaç damla limon sık karıştır suya ekle karıştır tavuğun etinide didikle  içine koy kaynat  harika bir çorba
0 oy
(209 puan) tarafından
Yag ve unu kavur sonra salça dök içine biraz da onu kavur az pulbiber at üstüne tavuk suyu ekle bi güzel kaynasin o daha sonra istersen şehriye ekle biraz da onlar yumuşasıya kadar kaynasın kısık ateşte sonra tabağa al limon sık ye o kadar güzel olur ki hatta şehriye yerine tavuk kaldıysa onu da atabilirsin o da ayrı bi güzel olur 
0 oy
(206 puan) tarafından
Biraz un kavurup tavuk suyunu koyuyorum suyun içine domates salçası. Evde erişte yapmışsam koyarım yoksa arpa şehriye. Lezzetli oluyor cnm yapmak istersen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 97 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
27 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (676 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu

378,442 soru

11,327,870 cevap

34,782 kullanıcı

...