0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
kızlar dün haberlerde bebeğin kusmuğu yüzünden öldü haberini izledim anneside intihar etmiş bu yüzden. eşimle konu hakkında konuştuk.

eşimle kızım uyuyodu bende tv ye bakıyodum kızım bi anda nefes alamadı eşime uyandırdım çok korkmuştum kaldırdım diline baktım yerindeydi.

çok şükür eşim evdeydi karnına hafif baskı yaptı sırtı vurarak çok şükür toparladı kızım ama yutkunurken hala aynı şey oluyodu hastaneye götürdük çok şükür bişey çıkmadı 

kızımı o halde gördüğümde direk aklıma o haber geldi rabbim çocuklarımızı sağlıklı büyütmemize yardımcı olsun inşAllah 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Burda da vardi bi uye süt kaçmıştı genzine ölmüştü bebeği. Bende yaşadım o çaresizliği. Eşim uyuyodu. Bi anda kustu burnundan geldi tikandi. Ters cevirdim hemen sirtina vuruyorum ama ayilmadi. Eşimin yanimda olduğu bile çok sonra aklima geldi. Cok zor kendine gelmişti kizim. O ağlarken bile vurmaya devam etmisim soka girmişim resmen.
(49 puan) tarafından
o anki şeyle aklına ilk ne geliyosa onu yapıyosun çok kötü ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahimm korusuunn yaa benim cevremdee birinin bebegide oyle vefat etti kusmuguylaa cookk aciii
(49 puan) tarafından
cidden dün yaşadığım şey çok kötüydü şoktan nasıl ağladım inan bilmiyorum
(49 puan) tarafından
rabbim kimseye evlat acısı vermesin
tarafından
amiiiinnnnn insallahh amiinn
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Benim Bi ark vardı kaç kez yan çevir derdim kızı çok kusardi çokta takan biri değil gece bebeği kuş boğulmuş kocası son anda şunu teneffüs vs yaptı da çocuk kendine gelmiş bu iş tehlikeli ihmale gelmez tabi taktiri ilahi
(49 puan) tarafından
aynen öyle ihmale gelmiyo cidden
0 oy
(2,414 puan) tarafından

bitanesi de emzirmiş uyumuş sabah kalkmış bebek ölmüş yan yatırmadığı için :(

(49 puan) tarafından
ayy :( bizede ders oluyo böyle duyumlar
0 oy
tarafından
Reflü yatağı alın kızlar. Bebek kussa bile akıp gidiyor, doğduğundan beri onda yatıyor.
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Tecrübesizm bn şimdi bebeği nası yatrmam gerk kızlar hep yan mı yatcak ilk sırtüstü yatmıyo mu bebişler yastık da koymuyoz dimi nasipse doğuma 10 gün fln var:'(

(49 puan) tarafından
canım benim kızımı yatıyorum yan geri düz dönüyo alışmış yanındayken düz yatır yanında değilken yan yatır sağ sola hem kafa şekli içinde önemli
(49 puan) tarafından
sağlıkla doğur inşAllah
0 oy
tarafından
Benim bebeğimde aşırı kusuyor ya gözümü hiç ayıramıyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Allah korusun canım bebeğini yan yatır o tür bir durumla karşılaşmamak için

İlgili bir soru bulunamadı

379,907 soru

11,372,746 cevap

34,855 kullanıcı