0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (6,364 puan) tarafından
Numaralı lens kullanıyorum şefaf uzun zamandr 4 5 senedir ama son 1  aydır sürekli gözüm kızarıyo lens takmasam grçiyor damla katıyorum saglık ocagına göründüm acaba basına gelen var mı doktora gidicem randevuyu bekliyorum acaba lensi mi reddediyo anlamadm

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimnde öyle oldu bir süre gözlük kullan dedi lensler bir süre sonra zarar veriyor bu şekilde ne yazkki
(6,364 puan) tarafından
Yaa ne kadar sğre kullandın peki geçti mi sonra
tarafından
4 ay kullandım gözlük düzeldi şuan yine lens kullanıyorum ama kuruyor yine sürekli damla akitiyirum malesef
(6,364 puan) tarafından
Anladm canm lazer için hiç fiyat sordun mu peki hastaneye gidicemde eşim sehir dısında onu bekliyom
tarafından
Canım benim lazer kadar yüksek değil demiştim ama benim numaralar gittikçe düzenli gözlük kullandıkça iyileşiyor ama az kullanmaim kendimi yorim yine aynı lazer düşünürsen mutlaka öneririm 4 sene önce kuzenim yaptırdı şimdi asla gözlük kullanmıyor
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bende 4 yıldır kulanıyorum aynı şekilde benimde kuruyor kızarıyor doktora gittim lens kullanma dedi lazer olmamı tavsiye etti iki dk da kurtulursun dedi ama henüz cesaret edemiyorum 
(6,364 puan) tarafından
Fiyatı hakkında bilgi verdi mi peki bende düşünüyorum bıktım artık
(4,089 puan) tarafından
6 bin canım iki göz için

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
15 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
12 Kasım 2023 Moda kategorisinde Guness.ozlem (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
12 Kasım 2023 Moda kategorisinde Guness.ozlem (57 puan) tarafından soruldu

384,918 soru

11,512,860 cevap

35,174 kullanıcı