0 oy
222 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar iki gundur canim bir kola cekiyor anlatamam:D Emziriyorum bebegim zaten gazli 13 gunluk gaz damlasi falanda kullaniyorum nefsimi koreltmek amacli bi bardak icsem sonra kimyon cayi rezene falan icsem olurmu?

11 Cevaplar

0 oy
(1,253 puan) tarafından
Birşey olmazda iyice kudurur cocuk nolcak :Dd benimkide cok gazli sabahlara kadar uyumuyrz
(3,099 puan) tarafından
Kimyon cayi falan icsem ustune almazmi gazini ya
-Reklam-
0 oy
(119,251 puan) tarafından
ulan bende icmek istiyom laaa 
(3,099 puan) tarafından
Kiz sevdos Allah affetsin hamileyken cok ictim ben ya ben iceceksiz yapamiyorum evde illa bi icecek olcak :D
0 oy
tarafından
ayy bende kola hastasiyim yaa şu an doya doya içiyorum hamile fln kalınca içemem diye sjsjsjsk 
(3,099 puan) tarafından
Hamileyken ictim ben ya
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Valla istediğini iç canım yapıyor malesef gaz ya bende hep içmek istedim içemedim ama çok fazla istiyorsan bir yudum al aklın da kalmasın o kadarı bişey yapmaz fazla bardağa koyup ta içme 
(3,099 puan) tarafından
Kimyon cayi falanda fayda etmez yani yapcak bisey yok el mahkum bir yudum alır öteden boyuna bakarim:D
0 oy
tarafından
Kız iç iç çok kasma kendini ne kadar dikkat edersen o kadar başına geliyor vallaha, ben hiç dikkat etmedim maşallah hiç gaz sıkıntısı çekmedik daha, 11 aylık oldu, hatta ilk doğum ettiğimde lahana sarması yemiştim kuru fasulye felan yemiştim, kibar alıştırırsan işin zor olur
(3,099 puan) tarafından
Canim gazli ya zaten dikkat etmeme ragmen kac gundur gazdan gunduz hic uyumadi gaz damlasi falan aldim oyle fayda etti
tarafından
Nurse harveys gaz damlasını öneririm aldığın damladan fayda gormediysen
(3,099 puan) tarafından
Yok canim gordum valla ya bu ilk aldigim pek etkili olmadida 2. Aldigim etki etti aguline şurup aldim uykuda yapiyor cocukta
tarafından
Oh iyi o zaman canım çok şükür
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Ömrümde içmedim kolayı tadı berbat geliyor sütünün tadını etkilemez mi yazık ya minicik miş cnm icmesen 
0 oy
tarafından
Ikisindede emzirirken içtim içiyorum 
0 oy
tarafından
Hamileyken de hep ictim dogurunca da içtim hastaneden ciktik yine içtim bı şey olmadı şükür
0 oy
(4,431 puan) tarafından

Bebeğim hangi birinden kacacan mercimek bile gaz yapiyo batti balık .yan gider:)

0 oy
(6,047 puan) tarafından
İç biraz canım birşey olmaz. 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Icebilirsin tabi ki

Senin nefsin körelir da gazlı bebekse onun nefsini netcuk 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy