0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından

Hanımlar benm oğlım 17 aylık daha top atmayı bile düzgün bilmiyo bul tak şekiller felan böyle zeka gelişyirici şeyler alıyorum ama oturupta yapmıyo başında saatlerce oturuyorum onunla oyunlar oynuyorum ama oynamıyoda sürekli çekmece çekmek koltukların üzerinde gezmeler her tarafı talan etme derdinde ne yapabilirim ben. Öğrenmesi için 

3 Cevaplar

0 oy
(1,313 puan) tarafından
16 aylık kızım bultaklari yapbozları iki üç oarcali olanları sayıları sırayla olmasada bir üç iki dört beş diye beşe kadar basit konutları kapıyı kapat bebeğini getir saçını tarayalim tarafını getir gibi konutlar yerine getiriyor ağız burun yanak kulak saç ve gözünün yerini iki kelimeli 10 a  yakın cümleyi top atmayı saklambaç oynamayı ve aklıma gelmeyen bir çok şeyi yapabiliyor 
(430 puan) tarafından
Benm oğlum baba anni felan diyodu artık onları bile demiyo süreklide konuşuruz etegimden çekip beni masaya götürüyo su istediğini biliyorum ama gerisi hiç yok erkek çocugu diye mi böyle acaba arabalarlada oynamıyo ben gösteriyom heo benm yapmamı istiyo
(1,313 puan) tarafından
Telefon TV izletiyorsan verme canım benim kızım sadece günde 1 saat benim izlemesine onay verdiklerimi izleyebilir gezegen şarkısı kukuli sayı sayan şarkılar falan onun dışında izleyemez
(430 puan) tarafından
Benm oğlumda öyle kukuli gezegen bide renkler ceviz adam felan
(1,313 puan) tarafından
Öğrenir canım sürekli oyun oynamayı dene topu atmayi dene saklandığı da bulmasını işte yapacaktır inşallah
(430 puan) tarafından
İnşallah csnm daha çok yaramazlık yapiyo oyun felan umrunda değil
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimki de 17 aylık canım. Biz dediklerine baya erken başladık o yüzden mi bilmem severek yapıyo. Bul tak, ahşap puzzle, müzikli piyanosu var onu da çok sever. Kitap bakarız falan sevmeyen sevmiyo ya
0 oy
(612 puan) tarafından
İstemiyorsa zorlama bence, illa ki öğrenecek. Her çocuğun ilgisini çeken şey başka oluyor. Kızım da bikac hafta sonra onyedi aylık olacak, kitaplarını çok seviyor. Ordaki resimlere bakıp isimlerini söylüyoruz, kovalamaca, saklambaç falan oynuyoruz. Bı kitap var çok meşgulüm diye orda işte zıplama yürüme gibi şeyler var onlara bakıp hepsini yapmaya çalışıyoruz. Renkli bardakları var onlarla kule yapıyoruz
(430 puan) tarafından
Benmde çok şey var ama yapmıyo işte cnm
(612 puan) tarafından
Bazı bebekler daha hareketli oluyor, hareketli oyunlar seviyor. Bazısı daha durağan oyunları tercih ediyor. Benim kızım da oyuncaktan çok kitabı tercih ediyor. Napalim hepsi ayrı bir birey hepsinin tercihi farklı :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
22 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eskibiruye (80 puan) tarafından soruldu

377,967 soru

11,313,127 cevap

34,747 kullanıcı

...